2703
2553
عنوان

بالاخره بعد از سه سال به خانوادم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 87 پست
حرف دلمو زدی استارتر.... دقیقا انگار شوهرمو توصیف کردی منم ب کسی نمیتونم بگم و دارم کم کم افسردگی م ...

اره دستِ  خودشون نيست،مگه ما كه پر انرژي هستيم ميتونيم خودمونو تغيير بديم كم انرژي بشيم؟البته من نميخوام كه كامل همونطور كه من ميخوام بشه،ميخوام ي كم ب سمت تعادل بره،نميدونم والا،اخه پسرِ بدي ام نيست كه بخوام ازش رد شم برم،اين خصلتشم نميتونم باهاش كنار بيام،نميدونم چكار كنم😔

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

شوهرت مثل شوهر منه با این تفاوت که شوهر من بیرون رفتنو دوست داره ولی با ما نه با دیگران حالا هر کی باشه با دوستاش خانوادش حتی خانواده من.میگه وقتی با شمام بچه ها اعصابمو خرد میکنن

خدایا ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرت مثل شوهر منه با این تفاوت که شوهر من بیرون رفتنو دوست داره ولی با ما نه با دیگران حالا هر کی ب ...

نه بابا شوهرِ من خداروشكر سركار ميره وگرنه از بس توو خونه ميموند زخم بستر ميگرفت😂اصلا دوست بازم نيست،اهلِ تنها بيرون رفتنم نيست كلا،بايد با كارتك از روو زمين بلندش كنم😂

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
اره دستِ  خودشون نيست،مگه ما كه پر انرژي هستيم ميتونيم خودمونو تغيير بديم كم انرژي بشيم؟ال ...

من  الان خودم سعی میکنم بکشونمش بیرون... اوایل وقتی بهش میگفتم بریم بیرون یا بازار تو هم میرفت وقتی هم میومد خیلی اخمو و کسل بود منم ناراحت میشدم و اصلا دیگه بهش نمیگفتم بریم بیرون.... ولی الان مدتیه بخاطر پسرم میگم بریم بیرون دیگه اخم و تخم هم کنه برام مهم نیست اونم تو بازار یا پارک همچنان با گوشیش ور میره

2456
سلام.هيچي زنگ زدم به مامانم گفتم نيان،مامانم خيلي شوهرمو دوست داره ميگه پسرِ ساكتيه.ولي زنگ زده بود ...

آفرین عزیز دلم در لحظه بهترین کارو کردی👌🏻 

انشالله که همسرت همونطور بشه که شما میخوای

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اره دستِ  خودشون نيست،مگه ما كه پر انرژي هستيم ميتونيم خودمونو تغيير بديم كم انرژي بشيم؟ال ...

عزیزم قدر زندگیت رو بدون 

خداروشکر کن .. راجع به اون موضوع هم کم کم درستش کن خودت😘😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
آفرین عزیز دلم در لحظه بهترین کارو کردی👌🏻  انشالله که همسرت همونطور بشه که شما میخوای

مرسي دوستم😘😘🌹🌹

عزیزم قدر زندگیت رو بدون  خداروشکر کن .. راجع به اون موضوع هم کم کم درستش کن خودت😘😍

ان شاءالله🙏

2714

والا همكلاسي دورانه دبيرستانه منم شوهرش دقيقاهمينطوربود همش يا خواب بود يا سرش توموبايل بودبازي ميكرد دوستم بعداز٢/٣سال تحمل عقده اي شد وازش جداشد دور از جونه شما..البته ناگفته نمونه همكلاسي منم بازيگوشي هايي داشت

👈آدما رو از رو ظاهر قضاوت نكن👉 نصفِ اينايي كه خدا رو قبول دارن، خدا قبولشون نداره🚫
وقتي ميگم بريم بيرون انقدر بي انرژي و كسله كه اصلا حالم بدتر ميشه.انگار همش دوست داره زودتر برگرده خ ...

دقیقا شوهرمنم عین شوهرشماست بااین تفاوت ک زیاد گوشی نمیگیره دستش ولی بیزاره از تفریح واینا میخوادمنو بیرون ببره یه کافی شاپی رستورانی جایی میبره سریع برمیگردونه ولی من خوردن‌ دوس ندارم دوس دارم آدم جای جدید بره تفریح کنه خوش باشه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

وای عزیزم شوهر منم اینجوری الان ۱۵ سال باهاشم بدتر شده بهتر نشده خیلی تلاش کردم ولی چیزی تغیر نکرد منم دیگه بیخیالش شدم. البته مرد کاسبی ولی تو خونه یا خوابه یا سرش تو گوشی هیج جام نمیره باهام 😢😢