2410
2553
عنوان

جیغهاو دادهای زن همسایه نصف شبی

| مشاهده متن کامل بحث + 220723 بازدید | 823 پست
احتمالا مادرشون اتفاقی افتاده براش😔😔😔😔 من  تجربه شنیدنه این جیغهارو دارم بامادرشوهرم تویه ...

اخه خدارحمتش کنه

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پليس خبر كنيد خوب

مادربزرگم میخاست زنگ بزنه یه همسایه گفت نزن شاید یکی خدای نکرده ازشون مرده باشه نخان پلیس بیاد اینموقع در خونشون، مادربزرگم هنوز تو کوچه ست 

[ یه روز همه مون بیدار میشیم؛یه نفس عمیق میکشیمو میگیم چه خواب وحشتناکیبود :) 
2456
الان حوصله داری اومدی تاپیکدبزنی ولی نمبتونی ی سر برین اونجا..شاید واقعا دزدی..مریضی چیز ردی داره و ...

عزیزم مادربزرگم تو کوچه ست،،، چند دقیقه صداش قطع میشه باز صدا میاد واقعا نگران کننده س

الان حوصله داری اومدی تاپیکدبزنی ولی نمبتونی ی سر برین اونجا..شاید واقعا دزدی..مریضی چیز ردی داره و ...

بابا بنده خدا شاید امکانش نیس که بره

منم اگه میشنیدم نمیتونستم برم..اینقدر قضاوت نکنین..😞😞

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊
2714
مادربزرگم میخاست زنگ بزنه یه همسایه گفت نزن شاید یکی خدای نکرده ازشون مرده باشه نخان پلیس بیاد اینمو ...

عزيزم زنگ بزن هزاراحتمال بدتر وجود داره

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

وای منم نگرانش شدم خدا کنه اتفاقی براش نیفتاده باشه

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
احتمالا مادرشون اتفاقی افتاده براش😔😔😔😔 من  تجربه شنیدنه این جیغهارو دارم بامادرشوهرم تویه ...

اخی خدا رحمتش کنه

عزیزم مادربزرگم تو کوچه ست،،، چند دقیقه صداش قطع میشه باز صدا میاد واقعا نگران کننده س

تورو خدا فهمیدی چی بوده بیا بگو

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
2706