2726
عنوان

جیغهاو دادهای زن همسایه نصف شبی

220723 بازدید | 823 پست

سلام بچه من رو حیاط خوابیده بودم تو کوچمون مسجده هرشب با صدا اذان بیدارمیشم اذان ک تموم شد بعد میخابم، امروزم بیدارشدم بعد اذان همسایه چندیدن خونه پاینترمون شروع کرد جیغ زدن اینقد جیغ میزنه هنوزم ادامه داره جیییییغ دااااد یا میگه ماااادر یا خدارو صدامیزنه صداش کل همسایه هارو بیدارکرده نمیدونیم چطورشون شده

[ یه روز همه مون بیدار میشیم؛یه نفس عمیق میکشیمو میگیم چه خواب وحشتناکیبود :) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله حال دلش خوب بشه 

مطمئنن حال مساعدي نداره ك بدون توجه ب ساعت اينجوري ميكنه 

دلم رفت پيشش

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2728
کسی طوریش نشده باشه حالا ؟!🤔🤔

نمیدونم من یه نگاه توکوچه کردم دیدم بعضی همسایه ها بیرونن و فهمیدم صدا از کدوم خونس اما در و باز نمیکنن

انشالله حال دلش خوب بشه  مطمئنن حال مساعدي نداره ك بدون توجه ب ساعت اينجوري ميكنه  دلم ر ...

خیلی صداای بلند و جیغ و دادی داره ک اصلا حد نداره اگه میشد وویس میزاشتم. خدا کمکشون نمیکنه نمیدونم چی شده

خیلی صداای بلند و جیغ و دادی داره ک اصلا حد نداره اگه میشد وویس میزاشتم. خدا کمکشون نمیکنه نمیدونم چ ...

😓😓😓😓

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

احتمالا مادرشون اتفاقی افتاده براش😔😔😔😔

من  تجربه شنیدنه این جیغهارو دارم

بامادرشوهرم تویه ساختمونیم یهو وسط روز شروع کرد ب جیغغغ کشیدن..داشتم بچه مو شیرمیدادم بخابه...ترسیدم دویدم پایین

دیدم پدرشوهرم سکته کرده فوت کرده😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😊زیادی خوب نباش داستان میشه😊

وااای عزیزم ان شاءالله خدا کمکشون کنی مشکلی براشون پیش نیاد نگران شدم

میشه لطفا برا مادر شدنم یه صلوات بفرستین  خدایا به بزرگیت قسم به منم نی نی بده دوست دارم منم مادر شم  
خوب برین کمکش...شاید واقعا به کمکی چیزی نیاز داره چرا مردم اینقدر بی مجبت شده ان بخدا اگه من بودم ...

همسایه ها رفتن در زدن درو باز نکردن خونشونم در به ساختمانه نمیشه بری از در بالا شاید بنده خدا واقعا کمکم بخواد اما درو باز نمیکنن، بی محبت نشدیم اتفاقا محله ی ما بعضیاشون خیلی خوبن هنوز بی محبتی بیشتر توشهرای بزرگه 

2706