2733
2739
عنوان

باورتون میشه از بس تاپیکای خیانتو خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 35 پست
شوهرم نمیتونه کنار بیاد خودش گفت. منم فعلا بی خیال شدم. شوهرم اصلا حامی نیست. چون من بعد این همه سال ...

کلا همه چیو بذاریم کنار درس میخوای بخونی تو این مملکت که چی بشه استاد بی معلومات پولکی در قبال پاس شدن، شهریه در قبال مدرک، مدرک در قبال بیکاری.این همه زحمت بکش آخرم به هیچ جا نمیرسی. اونم الان که بدون کنکور راحت میشه هر رشته ای رو خوند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستش شوهر من تا حالا خیانتی ازش سر نزده اما خیلی براش زیبایی و این چیزا مهمه. خیلی هم دخترای دور و برشو نگاه میکنه خودش میگه از رو کنجکاویه بعد نگاه میکنه میگه ایش فلانی با این همه ارایش یک صدم تو نیست. تو اگه ارایش کنی چی میشی  همش به من میگه تو زیباترین دختری هستی دیدم. این حرفاش ازارم میده. بعد میگم خوب چرا نگاه میکنی میگه کنجکاوم و میخوام ثابت کنم بهت هیچکی به زیباییت نیست.

کاش تو انتخابم دقت میکردم. من تازه ازدواج کردم.

کلا همه چیو بذاریم کنار درس میخوای بخونی تو این مملکت که چی بشه استاد بی معلومات پولکی در قبال پاس ش ...

عزیزم من لیسانس دانشگاه تهران ارشد فردوسی گرفتم بیکار بودم. گفتم دوباره کنکور تجربی بدم برای رشته خیلی خوب که اونم خوندن زیاد میخواد محیط بی استرس حال و هوای مجردی. کاش دیرتر ازدواج کرده بودم اخه فکر نمیکردم بیکار بمونم تا اینکه این فکر بعد بیکاریم که مصادف به ازدواجم شد به سرم زد که اونم با اذیتای اون نمیشه. اون آدمی نیست تحمل کنه من دوباره دانشگاه برم تو 29 سالگی دوباره برا کنکور بخونم. 

من توانشو داشتم رشته خیلی خوب بیارم اما نشد. 

بچه ها راستش همش به من میگه چقدر خوشگلی تو چون خیلی زیبایی میخوام ازت موهاتو فر کنی فلان کنی ارایش کنی مدل مو یاد بگیری. گرفتار شدم. یه عمر با ساده پوشی زندگی میکردم.

2738

حالاکه اینارو میگه معلومه خیلی خانمارو دیدمیزنه اصلا جلوش کم نیار و کوتاه نیا که بلدنیستم ارایش کنم تیپ بزنم و...همه خواستهاشو بجا بیار شوهرت خیلی باسیاسته که در لفافه و باتعریف کردن اززیباییت خواستهاشو بهت میگه

حق داری عزیزم کمتر مردی پیدا میشه که با درس خوندن همسرش موافقت کنه خوششون نمیاد نمیدونم چرا. مردای ا ...

اونا مردای راحت طلبن درواقع میشه گفت عاشق واقعی نیستن. اینم شانس من.

حالاکه اینارو میگه معلومه خیلی خانمارو دیدمیزنه اصلا جلوش کم نیار و کوتاه نیا که بلدنیستم ارایش کنم ...

جدی میگی عزیزم؟ منم حس میکنم شاید سر و گوشش می جنبه. خیلی دوست داره منو نشون بده به اطرافیان. این اخلاقش رو مخمه.

الان واسه هر حرفش استرس میگیرم. میگه ارایش کن تو خونه. من زیاد بلد نیستم. واسه اینا هم فکرم درگیر می ...

حالا چرا از هر چیزی انقدر تاثیر می گیری؟؟!!
رو خودت و اخلاقت کار کن فردا یهو سر هیچی به همسرت شک نکنی روزگارش رو سیاه کنی.

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
حالا چرا از هر چیزی انقدر تاثیر می گیری؟؟!! رو خودت و اخلاقت کار کن فردا یهو سر هیچی به همسرت شک نکن ...

من کلا ادم استرسی هستم. باید رو خودم خیلی کار کنم.

شایدم چون تازه ازدواج کردین این حسو داره که دوست داره به همه نشونت بده همیشه همراهیش کن پا به پاش جلو برو..فکر درس هم نباش ارشدداری خداروشکر خودتو درگیرنکن خدایی نکرده بخاطردرس ازخونه زندگیت غافل بشی عواقب خوبی نداره

2706