2737
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکثریت پدرمادرا و بزرگترای اطرافمونو که نگاه میکنیم میبینیم اول ازدواج یا تو خونه باباشون زنذگی کردن یا خونشون یه اتاق بوده با چهارتا لوازم اولیه و ضروری . 

اشکال از توقعات بالاست!!!!!!!!!!

تهرانو نمیدونم ولی تو مشهد یک خونه نقلی تو محله معمولی و یا اطراف مشهد با 20 تومن رهن و حتی کمتر هم پیدا میشه ، اجاره هم بدی که چه بهتر (به شرط اینکه اول زندگی توقع آنچنانی از خونه نداشته باشی)

هزینه ازدواجم اینقدر مراکز ازدواج آسان زیاد شدن که اگر خیلی حساسیت به خرج ندی و توقع عروسی شاهانه نداشته باشی کم خرج و خیلی خیلی خیلی ارزونتر از اون قیمتایی که گفتین درمیاد.به شرط اینکه توقع بهترین تالار شهر و خاصترین مزون و آرایشگاه و چندنوع غذا و دسر و مخلفات و کلی هزینه بیخودی آتلیه نداشته باشین.

البته همینم برای جوونی که کار و درامد نداره خب سنگینه!که این اشکال کار از جای دیگه است چه میشه کرد،دست ماها نیست

گیریم توقع هم کم باشه کسی که نتونه خرج دراره برا چی باید باهاش ازدواج کرد تا یکی یا دوتا بچه بدبخت ر ...

پس دزدی چرا میکنن جونا از داشتن زیاده؟

تجاوز چرا میکنن؟ بخاطر فقر جنسی نیست ب نظرتون؟

چرا معتاد میشن؟چون همش فک میکنن هیچ آینده ای ندارن

نمیگم راحت نمیگم سخت میگم جوری رفتار کنیم ک جون هامون بتونن ازدواج کنن خودتون راضی میشید بچه هاتون نتونن با این گرونی ازدواج کنن؟ یه زندگی کاملاااا ساده کم کم 200میلیون خرج داره ا

2731
اکثریت پدرمادرا و بزرگترای اطرافمونو که نگاه میکنیم میبینیم اول ازدواج یا تو خونه باباشون زنذگی کردن ...

کاش همه ی ما طرز فکرمون همین باشه و فک ب فکر خودمون نباشیم

ب کسیا ک این شده درد زندگیشون فک کنیم

من میبینم کسایی رو ک بخاطر نداشتن و اینکه نمیدونن آینده‌شون چی میشه قرص عصابو قرص خوابو هزار جور قرص میخورن

پس دزدی چرا میکنن جونا از داشتن زیاده؟ تجاوز چرا میکنن؟ بخاطر فقر جنسی نیست ب نظرتون؟ چرا معتاد می ...

200 میلیون ؟کجا تهران؟با چه شرایطی

عروسی دوستای منم کلی خرجش بود من یک پنجمشون خرج کردم.بستگی به شرایطی که میخوایم هم داره

2738
پس دزدی چرا میکنن جونا از داشتن زیاده؟ تجاوز چرا میکنن؟ بخاطر فقر جنسی نیست ب نظرتون؟ چرا معتاد می ...

خب به من چه دزدی جوونا مگه مقصرش منم ؟تجاوز هم بکنن اعدام میشن نوش جونشون !شرایط هم واسه همه سخته واسه یکی دو نفر و فقط پسر یا فقط دختر نیستش که !اینکه بخوایم واسه اینکه جوون دزدی نکنه و تجاوز نکنه رو هوا زنش بدیم خوبه تا بعد بچه هایی بیاره بدبختر تر از خودش تا اونا بعدا دزدی و تجاوز کنن؟ !قبول دارم خرج اصافه و عروسی و این چرت و پرتا فقط هزینه هست ولی نمیشه به ادم اس و پاس زن داد تا فردا پس فردا دو سه تا دیگه رو هم بدبخت کرد 

200 میلیون ؟کجا تهران؟با چه شرایطی عروسی دوستای منم کلی خرجش بود من یک پنجمشون خرج کردم.بستگی به شر ...

ما خودمون تو پایین ترین نقطه ی تهران واسه ی عروسی دنبال خونه بودیم هشتاد تومن یا نود تومن رهن میگرفتن

عروسی هم هیچی وسایل سنگین هم میگن پای داماده حساب کن ببین چقد میشه 

ما خودمون تو پایین ترین نقطه ی تهران واسه ی عروسی دنبال خونه بودیم هشتاد تومن یا نود تومن رهن میگرفت ...

رسم ها رو باید کنار گذاشت.من یه تنه وایسادم جلو همه رسوم سخت.ی نفر نیومد جهیزیمو ببینه چون جریان لو میرفت.واقعا زندگی شخصی دو نفر انسان عاقل به دخالت بقیه نیازی نداره

خب به من چه دزدی جوونا مگه مقصرش منم ؟تجاوز هم بکنن اعدام میشن نوش جونشون !شرایط هم واسه همه سخته وا ...

طرف دکتر نیست کارگر عادیه حقوقش یک تومن تا یک و نیمه ازدواج نکنه؟تو حسرت بمونه؟

من با سخت گرفتن مشکل دارم وگرنه همه میتونن پول یه زندگی عادی رو در بیارن و زندگی رو بچرخونن معلومه الان یه پسره بیست ساله خونه نداره

میگم خب چی میشه آدم چند سال خونه رهن کنه

رسم ها رو باید کنار گذاشت.من یه تنه وایسادم جلو همه رسوم سخت.ی نفر نیومد جهیزیمو ببینه چون جریان لو ...

دقیقا من خودم دارم جهاز می‌خرم ب مامانم میگم جوری بگیر ک تا چند سال خودت اذیت نشی بخاطر چیزای ک قرار نیست ب درد بخوره

2706