2737
2734
عنوان

ازدواج

283 بازدید | 32 پست

من خیلی دلم برای پسرای ک وقت ازدواج هستن میسوزه چون خیلی دارم میبینم دارن اذیت میشن

انقد گرونیه

طرف نمیتونه هم صد میلیون واسه رهن خونه بده

صد‌ میلیون واسه جشن عروسی (کم‌یا زیاد حالا)

عیدی و کادو و شب یلدا و اینجور چیزا بماند

ماشینم ک هیچی

وقتی میره خواستگاری ازش میپرسن چی داری

اخه یه پسر بیست و سه ساله چی میتونه داشته باشه

من یکی از اشنایانمون از ناراحتی و اینکه همش میگه من آینده ای ندارم قرص عصاب میخوره هیچی هم نداره برای ازدواج خیلی از پسرای جون دقدقشون اینه

ته همه ی اینا میشه

تجاوز

و دزدی و خیلی چیزای دیگه امیدوارم رفاه اقتصادی باشه تا حداقل جونا بتونن ب طبیعی ترین حقشون برسن

ب نظرم این موضوع خیلی مهمه اینکه جون بعد از یه سنی انگیزه ش رو از دست میده

نمیگم ازدواج تو سن کم

نمیگم ازدواج اجباری 

میگم اگه طرف میل داره ب ازدواج شرایطو فراهم کنیم

آسون بگیریم 

یا اگه جونی داریم ک اونم سختش بخواد یه زندگی درست کنه کمکش کنیم

ما می خوایم کمک کنیم؛

عدم ثبات اقتصادی و تورم و بیکاری  نمیخواد 😁😁😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما می خوایم کمک کنیم شرایط اقتصادی و تورم و بیکاری  نمیخواد 😁😁😁

شرایط اینجوریه کم توقع باشیم 

چرا پسرا و دخترا بی میل میشن ب ازدواج انقد ک سخت گرفته شده بهشون

نباید یه پسر بیست و خورده ای رو ک اول راهه با یه مردی ک همه چی داره و سنش بالاس مقایسه کرد 

و بگیم توهم باید خونه داشته باشی خب نداره نمیتونه ازدواجم نکنه که :( (آرزوم این بود هول شدم نشد بگم)

پسرارو بماند باورتون میشه من الان الان هزار تومتم ندارم پول کرایه ماشینم ندارم آخه چرا واقعا یه دختر ...

پسرا براش سخت تره بی پولی ... 

وضع خیلی بده خدا ب دادمون برسه واقعا

2738
بیشتر پسرا میگن دوستی بخاطر اینه که ندارن ازدواج کنن.حرفت درسته.من خودم مجردم .قشنگ حق میدم

بخاطر چی تجاوز زیاد شده؟بخاطر گرونی چون نمیتونن ازدواج کنن مجبورن ب هر راهی کشیده شن

چه دختر چه پسر براش سخته ک بخاطر شرایط نتونه ازدواج کنه

بعد ميگن فساد زياد شده 

روابط دختر پسرا زياد شده 

خب بدبخت چيكار كنه وقتي جيبش خاليه؟؟چجوري ازدواج كنه اخه

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

گیریم توقع هم کم باشه کسی که نتونه خرج دراره برا چی باید باهاش ازدواج کرد تا یکی یا دوتا بچه بدبخت رو تو نداری به دنیا اورد !!!من اصلا دوست ندارم بچه هام تو فقر بزرگ بشن ادم تنها بمونه بهتر از اینکه که دو تا بدبخت دیگه هم به دنیا اضافه کنه تو همین نی نی سایت بارها میدیدم کسی میگفت مبشناسه افرادی که غذا ندارن بدن بچشون بخوره گشنه میخوابه 

2706