2737
2734
ببخشید استتار مگه کجا زندگی می کنید که شرایط بیمارستاناتون اینقدر بدع...ولا ما منطقه محرومیم اینقدر ...

بیمارستانا بد نیستن 

بیمارستان اولی کلا خارج از شهر بود و تقریبا تو روستا  بود افتضاح بود اما بخش زایمان در ابش مجهز ترین بود فقطططط زایمان در اب خوب بود 

و من مجبور بودم کارای اولیم رو اونجا باشم 

بیمارستان خصوصی نتونستم برم  چون همسرم نبود و اگرم بود اون موقع پول نداشت

بیمارستان دولتی هم که خوب باشه از ماه های اول بارداری باید بری پرونده تشکیل بدی تا زایمانت کنن 

اون هم طبیعی و در شرایط نادر راضی به سزارین میشن

من تشکیل پرونده نداده بودم 

پولم نداشتم نامه سزارین هم داشتم 

مجبور بودم بیمارستانی برم که پول نخواد و همه دانشجو باشن که راضی به پذیرش من بشن

اصلا مگه ممکنه کسی قبل عمل خودش راه بیوفته بره اتاق عمل پشت سر پرستار.مگه سوند وصل نکردن؟

تخت پر از خون؟!!!!

چطور ممکنه همچین چیزی.آخه ضد عفونی میکنن همه چیزش رو عوض میکنن.با عقل جور در نمیاد اینجایی که رفتی سلاخ خونه بوده نه بیمارستان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا مگه ممکنه کسی قبل عمل خودش راه بیوفته بره اتاق عمل پشت سر پرستار.مگه سوند وصل نکردن؟ تخت پر از ...

نه سوند رو بعداز عمل وصل کردن اونم نصف روز 

بعدش باید بلند میشدی میرفتی دستشویی 

ولی اتاق عمل با سلاخ خونه هییییچ فرقی نداشت  

زمین و تخت پراز خون

افتضاااااح

تازه ما تو شهر بزرگی هستیم مثلااااا

نه سوند رو بعداز عمل وصل کردن اونم نصف روز  بعدش باید بلند میشدی میرفتی دستشویی  ولی اتا ...

چطوری بعد عمل خودت سریع پا شدی بابا نمیشه که.تا 12 ساعت نباید تکون بخوری. بعدش کلی سر درد و کمر درد میگیری.

2731
چطوری بعد عمل خودت سریع پا شدی بابا نمیشه که.تا 12 ساعت نباید تکون بخوری. بعدش کلی سر درد و کمر درد ...

عزیزم

من تا ۱۵ روز دولا دولا راه میرفتم 

سردرد و کمر درد نداشتم اما بخیه هام در حد مرگ تیر میکشید که هر نیم ساعت یه شیاف مسکن میزدم

و سه روز که بیمارستان بودم نصف روز بعداز عمل سوند و بقیش هم ایزی لایف بستم 

اما پرستارا اجبارم کردن برم دستشویی 

گفت تا نری مرخص نمیشی و اجبارا یکبار بلند شدم رفتم

2738

وای عزیز دلم بیکار بودم خواستم یه خاطره زایمان بخونم بلکه خوشم بیاد و اقدام کنم.ولی وقتی داستان تو خوندم چقدر گریه کردم برات امیدوارم شوهرت همونی بشه که تو میخوای 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت