2733
2734
عنوان

چطوربایدرفتارکرد

145 بازدید | 17 پست
سلام دوستان من حدود دوساله ازدواج کردم مامستاجر هستیم  ووضعیت مالی مون شاید متوسط رو به پایین باشه بعد عمری تصمیم گرفتیم باقرض و..ماشین بخریم  ۷تومن از وام ازدواجمون باقی مونده ومنم همه طلاهام رو فروختم شد۴تومن و یه مقدارشوهرم ازشرکتشون وام گرفت حالا اومدیم ماشین بخریم شوهرخواهرم اومد پولمو گرفت خونه ۱۰۰متری خریدن چک داشتن گفت دو روزه بهتون برمیگردونم ماهم یه ماشین رو انتخاب کردیم بیانه دادیم الان دوهفته است فقط داره امروز وفردا میکنه
دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه...

ای بابا چرا دادین تو این وضعیت😐

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبلا هم یک وپنصد ازمون گرفته بود گفته بود یکی دوماهه میدم ی ساله نداده 

اینقدر از دستش عصبانیم دلم میخاد باخواهرم قطع ارتباط کنم

دلم به ” مستحبی ” خوش است که جوابش ” واجب ” است السلام علیک یا بقیه الله فی ارضه...
2738
ای بابا  سخت شد ک  قیمت ها هم همینجوری داره میره بالا عزیزم دعا میکنم زود جور شه راهکا ...

همون ماشینی که میخاستیم بخریم دوتومن اومد روش   

قبلا هم یک وپنصد ازمون گرفته بود گفته بود یکی دوماهه میدم ی ساله نداده  اینقدر از دستش عصبانیم ...

سابقه هم داشته که پولو پس نده

به نظرم قبل قطع رابطه پولتونو پس بگیرین

انقدر بدم میاد از زن و شوهری ک به خاطر خانوادشون زندگی شخصیشونو دچار مشکل میکنن

من نمیدونم چیکار کنی ولی جات بودم میرفتم میزدم تو گوش خواهر و شوهرخواهرم پولو میگرفتم به شوهرمم یک کلمه انتقال نمیدادم

بیچاره مردا چ گناهی کردن هم جور زن و زندگیشونو بکشن هم جور خانواده ی زنشونو

قبلا هم یک وپنصد ازمون گرفته بود گفته بود یکی دوماهه میدم ی ساله نداده  اینقدر از دستش عصبانیم ...

تقصیر خودته

وقتی قبلا هم همچین کاری کردن چرا دوباره پول دادی

به جای قطع رابطه اول پولتو بگیر

بگو یه مشکل برامون پیش اومده شدیدا پول لازمیم.بگو از یکی دیگه قرض کنن پول شما رو بدن

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

بخدا از بس جلوی شوهرم گفت من چک‌دارم پاس نمیشه بیچاره دلش سوخت باطنابش رفت تو چاه بهمون گفت دوروزه میدم وام گرفتم بانک دوروز دیگه میریزه برام 

یه نفر ازاشنا هامون هم گفت عیب نداره من پولو میدم تا وام این بابا جور شد شما ماشین رو بخرید بعد من ازاون میگیرم اونم دبه کرد   

2706