1147
44

حسش نيست

گفتي قرارمون هر سه شنبه ساعت پنج همون كافه ي خودمون من پاي قرارم موندم هر سه شنبه ساعت پنجعصر به صندلي خالي كه روبه روي من بود خيره ميشدم دوسال هر سه شنبه ساعت پنج عصر به اون كافه ي لعنتي كه عشق من به تو شروع شد :) بالاخره تو رو ديدم اما وقتي اسممو صدا كردي ميخواستم با اغوش باز به استقبالت بيام اما تو منتظر دختري بودي كه تو را مرد زندگيش خطاب ميكرد بچه ي كوچيك كه كنار او بود تو را پدر...💔

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

من

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر كنكورمه🙈ميشه برام دعا كني امسال پزشكي قبول شم !؟بزرگترين آرزومه😍❤️نذر كردم اگه دكتر شدم بخشي از حقوقمو به خانواده هاي نيازمند بدم و از كسايي كه توان مالي ندارن هيچ پولي نگيرم و يكسال به بچه هاي كنكوري مشاوره رايگان بدم 🙈خدا كنه هرچي صلاحمه پيش بياد🤩با وجود ٧٠٠هزار نفر شركت كننده خودمو باختم 😪توروخدا بهم اميد بدين💋🙈
1157
8
584

من ک اثر انگشتت دارم یا مهر که نخش میندازم گردنم!  

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
835