975
44

واسه من که دفتر صد برگه😆😆

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لهجه داشتن یه تُرک💜کُرد💜لُر💜و... خنده دار نیست☝️خنده دار اینه که تو با تسلط به یه زبون به کسی که دوتا زبون بلده بخندی!👎🤪تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

حسش نيست

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ي روزي دنيا خوب بودو اروم بود واسه زندگي همچي اسون بود  هر كي كارشو ميكرد حالشو ميبرد تكليف روزاش معلوم بود يكي اومد گفت حالش بده قلبشو انگار طوفان زده يكيو ميخواد اسمش ليلي اره درسته مجنون بود😢دادميزد وضعش بده اخه اگه ليلي جوابشو نده😟ميميره و داغون مي شه همه گفتن پاشو واسه مرد اين كارا بده😱زير لب هي ميگفت ليلي🎤اگه نداشت من هيچ ميلي💔زد چرا شكوند ظرف منو اي واي ليلي اخه ليلي اي ليلي اي ليلي ليلي اي ليلي اي ليلي ليلي اي اي ليلي💔 از اون روزا گذشت مجنون غم كشيد😐از اون گذشت و نوبت به من رسيد😱هي ترسيدم اخرم اومد بلاي ليلي سرم اومد😟با خودم ميگفتم مجنون كجا🙄 من كجا🤔عشق بازي بابا من كجا💜 زن كجا😂هي من من كردم سرم اومد🤐ريق رحمت اخرم اومد 🚶 اين سري ليلي با گونه هاي پوروتزي بوي عطرو كلمات فانتزي💋من احمقم مجنون او شيدا😵واسه عشقش مور مور گز گزي😓هر چي ميگفت ميگفتم اي جونم بشي😍خودش ميگفت بزار ديوونم بشي😏ي كاري كنم رب تو ياد كني بفهمي ليلي كيه بري فرياد كني😸تا دنيا دنياس ليلي همينه💀 مجنون بزرگترين احمق زمينه 😢ليلي منم رفت 😭اين قصه تكرار شد🙁الهي اين ليلي خير نبينه☹️ اي ليلي اي ليلي ليلي اي ليلي اي ليلي ليلي اي اي ليلي... باردار نيستم تيكره نوروزه:)                              

نه امضا خودتو

واای چه سوتی ای دادم😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لهجه داشتن یه تُرک💜کُرد💜لُر💜و... خنده دار نیست☝️خنده دار اینه که تو با تسلط به یه زبون به کسی که دوتا زبون بلده بخندی!👎🤪تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋
978
😂😍 عاشق تلاشتم گیسو

دیدی خدایی؟😢😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
972

من ک اثر انگشتت دارم یا مهر که نخش میندازم گردنم!  

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    

خداروشکر همه مثل من فک کردن امضای نی نی سایت و میکه😆😆😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
991