1147
648

سلام .هزینه لیزر با الکساندر واسه کل بدن چقد درمیاد حدودی.واینکه ماهی یبار میرن لیزر؟هزینه هم اول کار پرداخت میشه؟ممنونم از همگی😘

قیمت هرکلینیکی متفاوته

ولی معمولا حدود ۵۰۰تومن.

بله ماهی یکبار

هرماه ۵۰۰میدی و لیزر میکنی

♥..دیگر چه جای خواهش و نذر و اجابتی؟ وقتی امید نیست به هیچ استجابتی.. حال مرا نپرس در این روزها اگر، جویای حال خسته ام از روی عادتی.
نرو خواهر من یکسال رفتم ۴ ملیونم دادم ۸۰ درصدش دوباره دراومد  

چند سالش بوود؟ اخه من هنوز تو دوران بلوغمم بعد همه میگن بری بعد بلوغ یا حاملگی برمیگرده درسته؟

صبر انتخاب نیست, اجبار است 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
8

والا دخترخاله های من سال 92 انجام دادن تا همین الان یه دونشم درنیومده من اونارو دیدم تشویق و تحریک شدم میخوام برم

ریپلایم نکن اگر مخالفی چون ریپلای مخالف در فضای نی نی سایت نتیجه ای جز بحث و جدل و بی احترامی نداره...  "نمیدونم چطوریه واقعا؟! تا همین چند وقت پیش فرزند کمتر زندگی بهتر بود حالا شده فرزند بیشتر زندگی بهتر !!! "         ِِ
1179
من رفتم فقط بیکینی و زیر بغل ۹۰تومن گفت هر دوماه باید بیای همون جلسه اولم ریخت موها واقعا راضیم البت ...

آره دستگاهش الکساندراس.فقط جای لیزر نمیمونه که مثل سوختگی؟

منم چن نفرو دبدم خوب بودن تازه پوستشون سفیدترم شده بود

آره دقیقا

ریپلایم نکن اگر مخالفی چون ریپلای مخالف در فضای نی نی سایت نتیجه ای جز بحث و جدل و بی احترامی نداره...  "نمیدونم چطوریه واقعا؟! تا همین چند وقت پیش فرزند کمتر زندگی بهتر بود حالا شده فرزند بیشتر زندگی بهتر !!! "         ِِ
منکه میرم حتما

منم میرم مدتهاس دارم دودوتا چارتا میکنم...تک و توک بودن کسایی که گفتن برگشته موهامون موهای بدن من خیلی ضخیمه حتما جواب میده...راحت میشه آدم...ژیلت که کلی وقت گیره و فردا میزنه بیرون اپیلاسیونم بدم میاد تا سری بعد باید بذاری بلندشه😅دخترخاله هام الان انگار که از اول بدن اینا مو نداشته😍😍😍تازه بعد از چند سال بعضی قسمتای بیکینی یکیشون میگه مو درومده که خیلی سستن و با ناخن میکشه روشون کنده میشن خب طبیعیه لیزرشم باید تمدید کنه دیگه

1190