2737
2739

سلام دوستان من تو کاره شالو روسریم وقتیم اومدم تو شهرمون بازش کردم کسی باز نکرده بود یعنی من اولین گالری تخصصی شال روسری رو پنج سال پیش تو شهرمون زدم.الان همه اومدن تو این کار...خلاصه بگین ببینم چی رو بیارم ک اولینش من باشم یا تو شهرستانا نباشه  ایده بدین...بگم ما تو یه برج هستیم خوارباری و...نمیشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حراجى بزن لامصب ديروز از جلو مغازه رد شديم نوشته بود ١٠تومنى بخدا باورت نميشه بگم ٣٠تا خانوم توش بودن 😂😂😂😂 اصلا ب كيفيت نيگا نميكنن 

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
2738

خب خیلی چیزا رو باید در نظر بگیرید مثله اینکه چه چیزی اونجا تقاضاش بیشتره مثلا بنظرم کسی که فلافلی سلف سریس زد واقعا مخش خوب کار میکرد چون هم ارزونه هم بامزه اس همه دوس دارن یه بار امتحان کنن ما نزدیک بازار جای خونمون یه مغازه بود که شروع کرد به این کار الان دوتا یا سه تا شعبه زده چون اونی که اینهمه تو بازار راه رفته گشنه اش هم هس دیگه حالا هر چی بود! البته تو برج که نمیشه😁 ولی چیزای خوراکی بنظرم جواب میده یا شکلات کده 

عکس روسریامونم ببینین😍😍😍😍😍😍😍

بنظر همين كارت رو ادامه بده ولي با قيمت هاى متفاوت بيار . ي پيج تو اينستا هم بخر با ويو بالا ك اينترنتى هم بفروشي .

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!
مزون مانتو و لباس کارات تک باشه سرت شلوغ میشه

مانتو رم خیلی فکر میکنم روش...حس میکنم یه کاری هس ک هنوز کشف نشده...خخخخ.حالا من هی فکر کنم پیدا کنم باز ک کردم دوروزه شهرو پر میکنن از کاره من...😁😰😥😥😥😥

مانتو رم خیلی فکر میکنم روش...حس میکنم یه کاری هس ک هنوز کشف نشده...خخخخ.حالا من هی فکر کنم پیدا کنم ...

کارات تک باشه نمیتونن 

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
حراجى بزن لامصب ديروز از جلو مغازه رد شديم نوشته بود ١٠تومنى بخدا باورت نميشه بگم ٣٠تا خانوم توش بود ...

خودم چون علاقه به جنسای ده تومنی ندارم باز کنمم نمیتونم توش ادامه بدم.😘

اصلا قبول ندارمش...

خودم چون علاقه به جنسای ده تومنی ندارم باز کنمم نمیتونم توش ادامه بدم.😘 اصلا قبول ندارمش...

واقعنم خوب نيست دوختش رو يكبار نگاه كنى متوجه ميشي ولي چون بيشتر قشر جامعمون متوسط هستن تمايل دارن ب جنس ارزون بي كيفيت يا همين مغازهاى ٢تومنى ك پلاستيك ميارن هميشه شلوغه 😂😂😂 ولي كار برند بيارى ٢تا فروش هم ك در روز داشته باشي مي ارزه ب كار بي كيفيت ❤️💜

2706