2726

سلام. یکی از دوستام تازه زایمان کرده و همراه با شیر خودش شیر خشک ببلاک هم میده به بچه . میگه روزی ۱ بار پی پی میکنه ‌.

طبیعی هس یا جای نگرانی داره؟ نینی ۸ روزه است 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاملا طبیعیه

ینی یبوست نیس؟ 

چون پسر من شیر خودمو میخورد و روزی ۷،۶ بار هم پیپی میکرد. 

ینی شیرخشک انقدر تاثیر داره رو دفعات پی پی کردن؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
بهتره ک اینجوری تپل میشه

میترسه بچه اذیت شه یا براش مشکلی پیش بیاد 

ینی یبوست نیس؟  چون پسر من شیر خودمو میخورد و روزی ۷،۶ بار هم پیپی میکرد.  ینی شیرخشک ان ...

نه عزیزم 

از ۷،۸ بار در روز تا هر ۷روز یه بار طبیعیه

منم دخترم از همون اول دنیااومدنش هر دو سه روز یبار شکمش کارمیکنه بعضی وقتا یه هفته هم میشه ولی دکترش گفت اشکالی نداره

ینی چشماش چه رنگی بود💔
نه عزیزم  از ۷،۸ بار در روز تا هر ۷روز یه بار طبیعیه منم دخترم از همون اول دنیااومدنش هر دو س ...

آره این برا بچه هایی هس که شیر مادر میخورن. 

شما شیر خشک میدادی؟ یا هر دو؟

آره این برا بچه هایی هس که شیر مادر میخورن.  شما شیر خشک میدادی؟ یا هر دو؟

ینی منظورتون اینه شیرخشکیا باید بیشتر پی می کنن؟

دوست منم پسرش شیرخشکیه اونم روزی ۱ بار

ینی چشماش چه رنگی بود💔
ینی منظورتون اینه شیرخشکیا باید بیشتر پی می کنن؟ دوست منم پسرش شیرخشکیه اونم روزی ۱ بار

منظورم اینه که بچه هایی که شیر خشک هم میخورن روزی چند بار پی پی میکنن و آیا روزی یک بار کمه؟

2706