2733
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20720 بازدید | 939 پست
ای جان چه خانوم دکتر خوشگلی💜💜💜💜💜

عزيز دلم چشماتون قشنگ ميبينه و اينكه من ماما هستم 😘😘😘😘🌹🌹🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيز دلم چشماتون قشنگ ميبينه و اينكه من ماما هستم 😘😘😘😘🌹🌹🌹

فدات شم

فرقی ننیکنه هم تحصیلات دارین هم تجربه

همیشه نظرات شمد رو میخونم معلوم بود که ی ادم با سوادین

موفق باشین

شغلتون قشنگه خدا از طریق شما بنده اشو با این دنیا میفرسته💜💜💜💜

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2731
دكتر معالجتون چي گفتن ،سعي كنيد به حرف پزشك معالجتون گوش كنيد

ببخشید من چهارده روزه ای یو ای کردم دو روز پشت هم بی بی زدم یه هاله خیلی کم رنگ افتاده بعد چهار پنج دقیقه حالا احتمال بارداریم هست 

همه چی درست میشه 

سلام عزیزم. من یه سوال دارم اگه کسی زایمان اولش سزارینی باشه و چهار سال گذشته باشه و بعد پیوند قرنیه هم داشته باشه. بخواد باردار بشه طبیعی باید زایمان کنه یا سزارین؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
سلام خانم دکتر جان.میدونید اگه بخوایم تو بیمارستان دولتی که سزارین اختیاری نداره ،سزارین بشیم اونم ا ...

بله ولي حتمان قبلش با بيمارستان هماهنگ كنيد و بريد ازشون بپرسيد يه وقت اذيت نكنن 🌹🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738
سلام عزیزم. من یه سوال دارم اگه کسی زایمان اولش سزارینی باشه و چهار سال گذشته باشه و بعد پیوند قرنیه ...

بايد با چشم پزشك و دكتر زنان خودتون مشورت كنيد ولي أعمال جراحي چشم  شامل سزارين نميشن ولي بايد با دكترهاي خودتون با مشورت كنيد چون شرايط شمارو دقيق نميدونم  

فدات شم فرقی ننیکنه هم تحصیلات دارین هم تجربه همیشه نظرات شمد رو میخونم معلوم بود که ی ادم با سواد ...

ممنون از اينهمه انرژي خوبي كه بهم دادين موفق باشيد 🌹🌹🌹

بايد با چشم پزشك و دكتر زنان خودتون مشورت كنيد ولي أعمال جراحي چشم  شامل سزارين نميشن ولي بايد ...

ممنون گلم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ببخشید من چهارده روزه ای یو ای کردم دو روز پشت هم بی بی زدم یه هاله خیلی کم رنگ افتاده بعد چهار پنج ...

بله حتمان اميدوار باشيد 🌹🌹

سلام عزیزم

معذرت میخوام ،،،، چن روز (ترشحات بی بو و لیز مانند و سفید هم قاطیشه )دارم

چن روز بی دلیل سردرد دارم،،

امروز موعد پریودمه همیشه صبح پری میشدم اکثرااا ولی نشدم،،

اقدام ب بارداری هم نداشتم،،،

اینا نشانه چیه؟؟

عفونت ایا؟؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
سلام عزیزم معذرت میخوام ،،،، چن روز (ترشحات بی بو و لیز مانند و سفید هم قاطیشه )دارم چن روز بی دلی ...

وقتي مشكل سوزش و خارش و يا بو نداريد عين مشكلي نيست ترشح طبيعي بدن هست 

2706