2733
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20720 بازدید | 939 پست
سلام عزیزم منم مشکل شمارو داشتم و عفونت بسیار شدید که با چرک خشک کن های قوی و حتی واژینالی خوب نشدم ...

ببخشید عنبر نسارا رو چطوری‌و با چ وسیله دود کردین میشه بگین؟

در ۹۹٫۹٫۹اتفاق خوبی خواهد افتاد انشالله 
ببخشید عنبر نسارا رو چطوری‌و با چ وسیله دود کردین میشه بگین؟

من یدونه رو مینداختم توی اسپند دود کنیهایی که در داره بعد که خوب دودش در میومد میذاشتم زیر دامنم و پاهامو باز میکردم که دودش بخوره به واژنم ولی دودش به صورتم میخورد و بدم میومد،به خاطر همین یه سطل بزرگ خریدم و میذاشتم اونتو و مینشستم روی سطل،کل دود میرفت تو واژنم و نشتی هم نداشت😉

فقط یه کم داغ میشدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خانوم دکتر بیزحمت میشه این سونو رو تفسیر کنید

عزيزم ساك حاملگي در حد پنج هفته مشاهده شده اما فعلان جنين توش نيست كه طبيعي هم هست چون زود رفتيد و توصيه به سونو سريال كرده يعني حدود سه هفته آينده بريد باز سونو 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2731
یعنی ساک رو خالی خالی دیده؟؟؟ به حساب خودم هفت هفته هستم

ساك خالي هست و به حساب سونو پنج هفته هستيد نه هفت هفته 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
یعنی ساک رو خالی خالی دیده؟؟؟ به حساب خودم هفت هفته هستم

البته با سونو واژينال شايد زودتر  جنين مشخص باشه ولي با سونو شكم رويت نشده  

2738
آخه حتی جسم زرد هم دیده نشده یعنی امیدی هست؟

جسم زردي وجود نداره كه ديده بشه وقتي جنين تشكيل بشه و ساك حاملگي درست بشه جسم زرد از بين ميره ،كجا نوشته جسم زرد بايد ديده بشه؟؟؟؟

جسم زردي وجود نداره كه ديده بشه وقتي جنين تشكيل بشه و ساك حاملگي درست بشه جسم زرد از بين ميره ،كجا ن ...

آخه یه خانوم باردار دیگه هم اونجا بود که بهش گفته بودن ساک بارداری حاوی جسم زرد دیده شد

آخه یه خانوم باردار دیگه هم اونجا بود که بهش گفته بودن ساک بارداری حاوی جسم زرد دیده شد

بعد از هفته پنج حاملگي كيسه جنين قابل رويت هست كه واسه شمام نوشته كه ديده شده نگران نباشيد

اتفاقان نوشته رويت شده متوجه نشدم چرا ميگيد ديده نشده 

سلام ازابن که شما رو اینجا میدا کردم خیلی خوشحالم سوالی دارم که بیست ماهه ذهنم ودر گیر کرده من تو بارداریم سه ماهه اخر دیابت بارداری گرفتم باانسولین کنترلش می کردم کیسه ابم کمی زیاد شده بود موقع سزارینم دکتر باید هفته ۳۸و۳ روز من وسزارین کرد خودش گفت باید زود تر سزارین می شدی چون دیابتی هارو زود تر سزارین می کنن ولی گویا یادش نبوده مشکل من خلاصه من وسزارین کردوقتی موقع عمل بجه ونشونم دادند به نظرم رنگش طوسی بود کل بدنش ومی گم نمی دونم بهش می گن کبودی یا نه بعد که اوردنش تو بخش دیگه رنگ طبیعی بود حالا الان پسرم بیست ماهش تا حالا هم همه چیش طبیعی بوده ولی من ناراحت اون کبودی بچه موقع تولدم نکنه رو مغز وقلبش اثر گذاشته باشه ممنون میشم جوابم وبدید💗💗

2706