2733
2734
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20720 بازدید | 939 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم

من ی ساله اقدامم تنبلی دارم

این ماه دکترمو عوض کردم لترزول وامپول اچ ام جی داد و۱۳سیکلم سونو دادم سایز فولی هام خوب بود دکترم دوتا امپول هاش سی جی نوشت

حالا سوالم اینه دیروز۲۷سیکلم یکم لک دیدم تست گذاشتم مثبت شدامروزم گذاشتم مثبت شدبنظرتون باردارم یا بخاطر قرص وامپولاست ک مثبت میشه؟البته تا الان اصلا سابقه لکه بینی قبل پریودی نداشتم جمعه موعدمه فردا برم ازمایش؟

سلام 

عزیزدلم لطفا سوال منم جواب بدید

اگه همه آزمایشات نرمال باشه و سن 34؛ علت اینکه دکترم میگه وقت نداری زودتر باردار شو چی میتونه باشه؟ 

با اینکه خیلیا مثل من بودن اما گفتن بهشون نگفته!

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
سلام عزیزم من ی ساله اقدامم تنبلی دارم این ماه دکترمو عوض کردم لترزول وامپول اچ ام جی داد و۱۳سیکلم ...

اگه بي بي مثبت شده فردا بريد إشكالي نداره ولي صبر كنيد تا موعدتون بهتره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
سلام  عزیزدلم لطفا سوال منم جواب بدید اگه همه آزمایشات نرمال باشه و سن 34؛ علت اینکه دکترم می ...

حتمان دكترتون حساس هستن از خودشون علت رو بپرسيد خيلي بهتره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738
اخه لکه بینی دارم ی بارم سابقه سقط داشتم واسه همین میترسم

بريد دكتر 

حتمان دكترتون حساس هستن از خودشون علت رو بپرسيد خيلي بهتره 

ممنونم

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

سلام عزیزم

میخواستم بدونم ک برا پیشگیری از لکه بینی در بارداری چیکارکنم؟؟ک بارداریم بدون لکه بینی و نرمال باشه؟

علت لکه بینی در بارداری چیه؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
سلام عزیزم میخواستم بدونم ک برا پیشگیری از لکه بینی در بارداری چیکارکنم؟؟ک بارداریم بدون لکه بینی و ...

خيلي علت ميتونه داشته باشه حتمان بريد دكتر تا داروي لازم رو براتون با معاينه دقيق نسخه كنن و سفارش هاي لازم رو هم ميدن بهتون 🌹

اين سونو كه خوبه و مشكلي نداره ولي نهايت چهار ماه رو صبر كنيد كه شرايط ايده آل تري داشته باشيد و خير ...

سلام عزیزم میتونی تجویز دکترو برام بخونی؟ نمیدونم سونوگرافی نوشته یا ازمایش😕 

سلام عزیزم

ببخشید من آخر هفته ی 39 هستم و تاریخ زایمانم 6تیر هست، دوس دارم طبیعی زایمان کنم ولی چون میترسم میخام بدونم راه حلهایی هست که بتونم راحت زایمان کنم؟؟؟؟؟ الان با توپ جیم بال ورزش میکنم و هنوزم سرکار میرم و تحرک دارم

راستی چون خیلی از معاینه میترسم هنوز نرفتم برا معاینه،بنظرتون نیازه که برم معاینه بشم و یا اینکه نوار قلب بچه رو بگیرم؟

2706