1345
1341
عنوان

من ماما هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 16516 بازدید | 930 پست
سلام ازابن که شما رو اینجا میدا کردم خیلی خوشحالم سوالی دارم که بیست ماهه ذهنم ودر گیر کرده من تو با ...

نگراني كاملان الكي داريد بيشتر بچه ها موقع تولد تغيير رنگ دارن و با گذشت چند ساعت به حالت طبيعي خارج از رحم و آب در ميان جاي نگراني نيست ابدان🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

سلام عزیزم من باردار بودم دکتر بهم قرص ویتامین (d3(1000 و قرص یدفولیک اسید داد (وقتی سقط کردم گف این دوتا قرصم بخور ضرری نداره)

حالا م خودمم ب غیر ازینا قرص اهن +مولتی ویتامین میخورم ولی کلا بیشتر مواقع زود ضعف میکنم ـ

حالا بنظرت چیکارکنم؟باچی بخورمشون؟ کدومارو روز در چ مواقعی؟یا شبا در چ مواقعی بخورم ک ضعف نکنم؟؟

اینم بگم قرص d3 رو هرروز بخورم یان؟؟

ممنونم،،،

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام عزیزم من باردار بودم دکتر بهم قرص ویتامین (d3(1000 و قرص یدفولیک اسید داد (وقتی سقط کردم گف این ...

آهن رو قبل خواب بخوريد بقيه رو هم هر وقت دلتون خواست اگه مولتي ويتامينتون d٣و فوليك داره ديگه قرص جدا و اضافه نخوريد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
آهن رو قبل خواب بخوريد بقيه رو هم هر وقت دلتون خواست اگه مولتي ويتامينتون d٣و فوليك داره ديگه قرص جد ...

مولتی ویتامین مینرال میخورم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
1350
مولتی ویتامین مینرال میخورم

روش رو بخونيد اگر تمام اين قرصها و ويتامينهارو توش داره فقط همين رو بخوريد 

روش رو بخونيد اگر تمام اين قرصها و ويتامينهارو توش داره فقط همين رو بخوريد 

ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانوم دکتر میشه لطفا این آزمایش هارو بگید چی هستن 

آزمايش خون و تيروييد و إدرار 

سلام خانوم دکتر میشه لطفا این آزمایش هارو بگید چی هستن 

آزمايش خون كامل مثل تيروييد قند آنزيمهاي كبدي 

1307

سلام

بنده الآن هفته هست بارداری هستم و شبی یه شیاف سیکلوژست ۴۰۰ استفاده میکنم

امرو هر داروخانه ای رفتم نتونستم خارجیش رو پیدا کنم

فقط ایرانی ۲۰۰ داشتن

حالا چیکار کنم،میتونم دوتا ۲۰۰ همزمان استفاده کنم یا همون یدونه ۲۰۰ کافیه؟

سلام بنده الآن هفته هست بارداری هستم و شبی یه شیاف سیکلوژست ۴۰۰ استفاده میکنم امرو هر داروخانه ای ...

دوتا دويست 

1288
ای جان چه خانوم دکتر خوشگلی💜💜💜💜💜

عزيز دلم چشماتون قشنگ ميبينه و اينكه من ماما هستم 😘😘😘😘🌹🌹🌹

سلام خانم دکتر جان.میدونید اگه بخوایم تو بیمارستان دولتی که سزارین اختیاری نداره ،سزارین بشیم با نامه دکتر متخصص واسه دیسک کمر قبول می کنن

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزيز دلم چشماتون قشنگ ميبينه و اينكه من ماما هستم 😘😘😘😘🌹🌹🌹

فدات شم

فرقی ننیکنه هم تحصیلات دارین هم تجربه

همیشه نظرات شمد رو میخونم معلوم بود که ی ادم با سوادین

موفق باشین

شغلتون قشنگه خدا از طریق شما بنده اشو با این دنیا میفرسته💜💜💜💜

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
دكتر معالجتون چي گفتن ،سعي كنيد به حرف پزشك معالجتون گوش كنيد

ببخشید من چهارده روزه ای یو ای کردم دو روز پشت هم بی بی زدم یه هاله خیلی کم رنگ افتاده بعد چهار پنج دقیقه حالا احتمال بارداریم هست 

خدایا سپاسگذارم هزاران مرتبه شکر که بعد نه سال منم لذت مادر شدن را دارم حس میکنم به امید مادر شدن بقیه منتظرها 
1335