2726
عنوان

سونو ان تی، لطفا کمکم کنید

281 بازدید | 39 پست

خانما این دو تا لکه پایین چيه؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%
وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

آزمایشی آماده نشده ببرم دکتر. خوب نگرانم😔😔😔😔😔😔

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عددان تی چندبوده دوستم

زیر یک هست0/86 12 هفته

خانم ها ممکنه ان تی تو هیجده هفته جنسیت و اشتباه بگه می‌خوام وسایل بخرم نمیدونم چرا ی لحظه گفتم اگه ...

نه عزیزم احتمالش کمه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
خانم ها ممکنه ان تی تو هیجده هفته جنسیت و اشتباه بگه می‌خوام وسایل بخرم نمیدونم چرا ی لحظه گفتم اگه ...

مگه ان تی وو هیجده هفته ام هست؟؟؟؟؟ان تی هفته یازدا تا سیزده س که.منظورت سونو آنومالیه؟؟؟؟؟

خیلی خوشحالم دختره جنسیت نمیدونم چرا ی لحظه شک کردم

شک نکن گلم کاش نی نی من دختر باشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
2706