2733
2734
عنوان

مشورت با خواهر شوهر خوبه يا بد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 54 پست

واقعا بعضیا چشونه همچین میگن قوم شوهر انگار از جن حرف میزنن 

انگار خودشون ن خواهر شوهرن ن مادر شوهر 

کار خوبی کردی ماهم خواهر شوهریم خیلی وقتا بیشتر از همه نگران زندگی برادرمون هستیم کمکیم از دستمون بیاد دریغ نمیکنیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی رو نکته های ریز وارد نشو. فقط ازش بخواه مشکلت رو حل کنه. 

اینم در نظر بگیر که اون با ادبیات خودش کارت رو راه میندازه و توقع نداشته باش تمام نکته ها و مسائلی که شما برات مهمه حتما اون در نظر بگیره

2728

عزیزم من یه نصیحت خواهرانه دارم اگه میخوای کسی مشاوره بگیره ببین تو رفتارش عدالت رو رعایت میکنه هرکی باشه چه قوم خودت چه قوم شوهرت با کسی درد دل کن که راز دار باشه و بتونه برات کاری کنه گره از مشکلت وا کنه نه تا چیزی بهش بگی بده خبر کشی کنه کنه بیشتر تو روابطتتون مشکل ساز باشه موفق باشی عزیز

خدا عمرش بده اگر بهش اعتماد داری و آدم دورویی نیست دیگه بد به دلت راه نده عزیزم ان شالله کارتون درست ...

نه اصلا همه هميشه از اخلاق خوبش تعريف ميكنن هيشكي ازش ناراضيي نيست تو فاميلاشون و دوستا

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
عزیزم من یه نصیحت خواهرانه دارم اگه میخوای کسی مشاوره بگیره ببین تو رفتارش عدالت رو رعایت میکنه هرکی ...

دقيقا ايشون خيلي مهربون و بامحبته ولي خواهرشوهر وسطي عفريتس

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است
2738
نه متاسفانه 😁😁

😢

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔