2733
2739
عنوان

سلام یه سوال

114 بازدید | 15 پست

من از ساعت سه به بعد هر یک ساعت کمرم مثل پریودی درد میکنم ولی خیلی کم و کوتاه آیا دارم وارد پروسه زایمان میشم؟اگه میشم به نظرتون زایمانم تا کی طول بکشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم...من درد زایمان رو تجربه نکردم ولی از تجربه مامان و خواهرم بگم برات که اینجور موقع باید یه دوش بگیری اگه آروم شدی که یعنی درد زایمان نیست ولی اگه بازم درد گرفت و ول کرد احتمالا درد زایمانه و یکی از علامت هاش اینه که فاصله هاشون کم و کمتر میشه...تا میرسه به هر 5 دقیقه یکبار...

2731

دردهات چجوریه 

من دو روزه لگنم به شدت درد میکنه وقتی میخوام بدتره وقتی نشستم یا راه میرم خوبم

دیشب تا حالا نتونستم از درد بخوابم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
فاصله دردهات رو چک کن ...تا بیمارستان چقدر راه داری؟ اگه دوری زودتر برو بیمارستان....من فاصله دردهام ...

فاصله دردام فکر کنم الان یه ساعته تا بیمارستان نیم ساعت بیشتر راه نیست منم میگم دردامو خونه بکشم بعد برم 

2738
دردهات چجوریه  من دو روزه لگنم به شدت درد میکنه وقتی میخوام بدتره وقتی نشستم یا راه میرم خوبم ...

من درد لگن ندارم دقیقا مثل پریودی که میگی الان میشم دیروزم خیلی به سمت واژن فشار وارد می شد 

میگه به اندازه درد پریوده .

من فکر کنم دردا باید شدتشون بیشتر باشه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706