2733
2739
عنوان

اعترافات ني ني سايتي😯

667 بازدید | 102 پست

قبلا چه چيزايي رو نميدونستين و از وقتي اومدين تو ني ني سايت فهميدين؟يا 

قبلا اشتباه بوده و الان درستش رو ياد گرفتين؟؟

اولين اعتراف: من نميدونستم كه ميشه دختر بود و حامله شد...😶

دومين اعتراف:تا مدتها به تاپيك ميگفتم تايپك🙈

سومين اعتراف:اينكه انقد راحت اعتماد نكنم😢

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فهميدم بعضي خانما به خووودشونم رحم نميكنن چه برسه بقيه

بعد فهميدم شوهرم خيللللي مااااهه

بعد فهميدم من خيلللي خوشبختم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

نمیدونستم نی نی سایت مثل خوردن تخمه میمونه لامصب وقتی میای توش دیگه ولت نمیکنه خواااابم میاااد 😢😢😢😢

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

خیللللی چیزا رو نمیدونستم الانم نمیدونم اصاا نمیدونم خیلی از اصطلاحات چه معنی میدن!

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

فقققققققط اینکه نمیدونستم با قرص جلوگیری هم بازم یشه باردار شد

وقتی فهمیدم و خودم شدم متوجه شدم کاملللل

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  
2738

اعتراف میکنم

قبلا دو ساعت میومدم اینجا 

و الان از صبح تا شب

اعتراف میکنم 

ک دیگه ب حرف کسی اعتماد ندارم  و اون آدم سابق نیستم دیگه

اعتراف میکنم 

متن های طولانی رو نمی خونم  و میرم بیرون از تاپیک 

😂😂😂😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

حالا جالب اينجاس كسيم اعتراف دوممو متوجه نشده بود كه تذكر بده خودمم همينطور چون خيلي بايد دقيق شي تا ببيني چيه....اخرش تو تاپيك صداي ياسي فهميدم عههههه اين تاپيكه اونم از صداها😁😁😁😂😂😂😅😅😅

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

زرنگ بازیای تو دوران عقد و عروسی رو فهمیدم😐

و اینکه چگونه "پوز" مادر شوهر خود را به خاک بمالیم😑😐

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2706