2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ميرفتن

دركائنات كاستى وفقر وجود ندارد زيرا كائنات منبع همه ى انرژى وثروتهاى روى زمين است پس من ميخواهم واو ميدهد😍            خداياشكرت كه تمام درهاى سلامت ورحمت وثروتت برويمان باز است🙏
2728

به نظرم نه چون اولا جرات زیادی میخواد ثانیا آدما در مواجهه با مشکلات بعضیاشون به امید آینده بهتر سراغ این کار نمیرن در کل بیشتر برای کسایی هست که زود نا امید میشن و جاخالی میدن

یه باور جدید هست که میگه:باورهای قدیمرو بذار کنار،تخم مرغ رو یه کم فشار بدی میشکنه!!😊😌
درواقع اصولا کمک کردن به مرگ افرادی که بیماریهای خاصی دارن هستش که ارام بمیرن البته به خواست خود بیم ...

موافقم 

نظرت مخالف نظرمه یا ریپلای نکن یا کردی خیلی مودبانه !! واگرنه برای من که مهم نیست کاربریم بترکه 😁😁😁

(به فرانسوی: euthanasie، به انگلیسی: euthanasia)، یا ، که در زبان یونانیبه‌معنی «مرگِ خوب» است، یا یا ، در اصطلاح، شرایطی است که در آن، بیمار بنا به درخواست خودش به صورت طبیعی و آرام بمیرد.

کسانی که در شرایط این نوع از مرگ قرار دارند، بیشتربیماران لاعلاج هستند یا کسانی‌که از یک بیماری شدید روحی (اختلال افسردگی اساسی و…) رنج می‌برند و با رضایت خود، از افرادی مثل پزشکان معالج یا پرستاران یا افراد خانوادهٔ خود بخواهند که به آن‌ها در مردن کمک کنند. در زبان فارسی به آن «خوش‌میری»، «مرگ آسان»، «بِه‌مرگی»، «بِه‌مرگ»، «مرگ شیرین»، «مرگ باوقار»، «با وقار مردن»، «مرگ موقّرانه»، «مرگ خودخواسته» یا «مرگ بدون بی‌حرمتی» نیز گفته شده‌است.

درواقع اصولا کمک کردن به مرگ افرادی که بیماریهای خاصی دارن هستش که ارام بمیرن البته به خواست خود بیم ...

همون که توی کتاب من پیش از تو بود؟؟🤔

نگران این نباش که زندگیت زیر و رو شود،از کجا معلوم زیر زندگیت بهتر از رویش نباشد؟؟؟!
2706