2737
2734

سلام

من 5 سال تو اقدام بودم

پارسال عید این اتفاق برام افتاد. آز دادم مثبت شد ولی بعد چند روز پریود شدم و افتاد. شوهرم مورفولوژی اش پایین بود

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.
سلام من 5 سال تو اقدام بودم پارسال عید این اتفاق برام افتاد. آز دادم مثبت شد ولی بعد چند روز پریود ...

من اولین اقدام باردار میشم شوهر من تو ابن سینا مورفولوژی زده یک درصد اما ازمایش دیگه ۳۳ درصد که نوشته بالای ۲۲ درصد باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اولین اقدام باردار میشم شوهر من تو ابن سینا مورفولوژی زده یک درصد اما ازمایش دیگه ۳۳ درصد که نوشت ...

عزیزم برای مردها فقط آز مراکز ناباروری و اونجاهایی که مشاهده ای انجام میدن معتبر هست بقیه همش بیخوده چون با دستگاه هست و پر از خطا

خدایا ممنونم که تو دلم نی نی گذاشتی. هر روز برای همه دوستان منتظر نی نی سایت دعا میکنم.

عزیزم توی این تاپیک پیام های من رو بخون همه چیز رو نوشتم:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1756716/کسی-از-کرمانشاه-ivf-انجام-داده

عزیزم توی این تاپیک پیام های من رو بخون همه چیز رو نوشتم: https://www.ninisite.com/discussion/topi ...

مرسی خوندم اما من مشکل نازایی ندارم فقط شوهرم مشکلش مشکل سقط هم تاثیر میذاره من میترسم

2738
من موندم با حرکت کلاسa صفر وموفولوژی ۱درصد عامل سقط نباشه

گلم حتما بررسی و درمان بشه شوهرتون چون همین مشکل باعث سقط میشه ، وقتی شکل و کیفیت اسپرم خوب نیست باعث ناهنجاری نطفه در ننیجه سقط میشه

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
گلم حتما بررسی و درمان بشه شوهرتون چون همین مشکل باعث سقط میشه ، وقتی شکل و کیفیت اسپرم خوب نیست باع ...

مرسی ممکنه بفرسته واسه ivf؟ اخه من خودم مشکل ایمنی و انعقادی دارم. یکی از دوستامم مثل من مشکل داشت مورفو شوهرم 2% بود شوهرش حتی دارو نخورد پسرش هم بدنیا اومد

مرسی ممکنه بفرسته واسه ivf؟ اخه من خودم مشکل ایمنی و انعقادی دارم. یکی از دوستامم مثل من مشکل داشت م ...

همش دست خداست اگه تهرانی برید رویان یا پیش حکیم مومن تبریزی که هزاران نفر نتیجه گرفتن اگرم شهرستانی برید پیش دکتر حاذق که خوب راهنمایی تون کنه ، ای وی اف هم چیز صد در صدی نیست فقط سی درصد احتمال بارداری داره . موفق باشی گلم  

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
همش دست خداست اگه تهرانی برید رویان یا پیش حکیم مومن تبریزی که هزاران نفر نتیجه گرفتن اگرم شهرستانی ...

من مشکل سقط دارم پیش دکتر رزاقی میرم تو تهران کلی مشکل ایمنی و انعقادی دارم بخوام میکرو کنم هم پیش دکتر خودم ترجیح میدم انجام بدم

من مشکل سقط دارم پیش دکتر رزاقی میرم تو تهران کلی مشکل ایمنی و انعقادی دارم بخوام میکرو کنم هم پیش د ...

توکل بخدا . انشالله زود زود باردار میشی گلم 

2706