2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرکاری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گـاهی اوقـات چـیزی نـمیگویند... چـون بـه نـظرشان لازم نـیست کـه چـیزی گـفته شـود... بـا نـگاهشان حـرف مـیزنند، بـه انـدازه یـک دنـیا حـرف مـیزنند... هـرگز نـباید از چـشمان هـیچ زنـی سـاده گـذشت...
2728
اخی خدا حفظش کنه ...........بوس بوس .........
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
منم اگه خدا بخواد قراره فروردین زایمان کنم حتما میام اینجا خاطرات می نویسم عزیزم ........... حسنی جون منم اگه تهران بودم حتما می رفتم صارم زایمان می کردم کاره خوبی کردی عزیزم ........ان شا ا.. نی نیت به سلامتی به دنیا میاد و شما هم می شی یه مامان فروردینی عزیزم .......
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
2706