2703
2553
عنوان

دوستان یه سوال تالاری

102 بازدید | 18 پست

مثلا واسه عروسی که به تالار لیست مهمان هارو میدی

میگی ۳۰۰ تا مهمون دارم ولی یه موقع تعداد بیشتری بدون دعوت میان(مثلا با خودشون همراهی چیزی میارن)

تالار میتونه تا چنتا غذا اضافه کنه؟

یعنی میتونه بدون هماهنگی خوده تالار تدارک ببینه واسه اون مهمانهای اضافی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همیشه چند تا بیشتر سفارش بده

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2714
یعنی چجوری؟ واسه سما پیش اومده؟

یکی ازدوستای شوهرم.....غذاکم اومد.....کلی طول کشیده بودبیارن....ابروریزی شد....خب موقع سفارش چندتابیشترسفارش بدیدکه کم نیادغذا...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
300نفرگفتی ولی مطمعن باش همشون نمیادیه نفرم اضافه بیادجای اون نفری میشینه که نیومده

پیش میاد ک بیشتر بشه...ما نهصد تا دعوتی داشتیم هزار و صد تا شد مهمونامون...لعنتی خیلی استرس کشیدیم تا تموم شد

پیش میاد ک بیشتر بشه...ما نهصد تا دعوتی داشتیم هزار و صد تا شد مهمونامون...لعنتی خیلی استرس کشیدیم ت ...

خودتون اضافه دعوت کردین که اونطوری شده کسی روش نمیشه کسی روکه دعوت نکردن بیارن

(Biri var (g
2706