2726
عنوان

اعلام وزن و تنظیم لیست

| مشاهده متن کامل بحث + 28487 بازدید | 1432 پست

🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃

یکشنبه۹۸/۴/۱۶

وزن شروع.          فعلی.            هدف

۱_هستی.        ۸۶.                 ۶۲/۳.               ۵۸

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نام :1379         وزن شروع :75         وزن فعلی:     75هدف :65

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟
2728

بنام خدا🌼🌼.         ۱۳۹۸٫۴٫۲۳

نام.                        وزن شروع.                           وزن فعلی.                       وزن هدف

۱.سارابانووووو.                   ۹۰.                                     ۷۲.                              ۶۳❤

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بنام خدا🌼🌼.         ۱۳۹۸٫۴٫۲۳

نام.                        وزن شروع.         وزن فعلی.        وزن هدف

۱.سارابانووووو.              ۹۰.                    ۷۲.                ۶۳❤

۲.مبینا .                       ۹۰ .                   ّ۷۴.         هدف اول ۷۳❤️

بنام خدا🌼🌼.         ۱۳۹۸٫۴٫۲۳

نام.                        وزن شروع.         وزن فعلی.        وزن هدف

۱.سارابانووووو.              ۹۰.                    ۷۲.                ۶۳❤

۲.مبینا .                       ۹۰ .                   ّ۷۴.         هدف اول ۷۳❤️

پریناز                       ۶۶                      ۶۳/۴۵۰        ۵۴

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

ماسالا اولی ۹۵

وزن فعلی ۹۳ 

وزن هدف ۷۰

ما نسلی بودیم که پنجشنبه ها تعطیل نبودیم و میرفتیم مدرسه یعنی فقط یه جمعه رو داشتیم ولی همونم خیلی بهمون خوش میگذشت...یادمه پنجشنبه ها تا میرسیدم خونه مامانم میگفت بشین سریع تکالیف تو انجام بده تا بریم خونه عزیز منم تند تند کارامو میکردم و خسته و کوفته ولی سرشار از هیجان راهی میشدیم،همه اونجا بودن دایی هام خاله ها و دایی های مامانم که بچه هاشون همسن من بودن وای که چقدر با صفا بود.‌..کوچک و بزرگ همه با هم بازی میکردیم کسی سرش تو موبایل نبود.یک ساعت قبل خواب همه بچه ها میرفتیم رختخواب رو میریختیم و کلی کیف میکردیم بعدم که بغل به بغل جا پهن میکردیم و میرفتیم تو رختخواب ولی تا صبح بیدار بودیم و حرف میزدیم صبحم با بوی تازه نون بربری بیدار میشدیم یادش بخیر چه سفره ای پهن میکردیم از این سر سالن تا اون سر بعد میرفتیم تا ظهر بازی اکثرا نهار آش رشته یا آبگوشت داشتیم وااااای چه عطر و بویی داشت...یکی از دایی های مامانم تنبک میزد پسر خاله مامانم سنتور بقیه هم که همه ماشاالله خواننده برنامه بعد ظهرامون بزن و بکوب و بخون بود هر کی برا دل خودش یه آهنگ و شروع میکرد و بقیه هم همراهیش میکردن...گل سنگم گل سنگم چی بگم از دل تنگم‌‌...😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢   چقدر دلم برا اون موقع ها تنگ شده😔😔😔😔😔😔😔😔😔 

پرستو 

وزن اولیه88 

فعلی86 هدف 70

من لاغر میشوم.. میتوانم ... میتوانم...میتوانم .... وزن اولیه101 کیلو  من باید بشم 65 کیلو... من لاغرم از امروز که 27 فروردین 1402 هست قسم میخورم که بزودی به وزن ایده الم میرسم و به خودم و اراده ام افتخار میکنم

با نام ویاد خدا😍.                      ۱۳۹۸٫۵٫۶🍹

نام.                               وزن شروع.                       وزن فعلی.                      وزن هدف🚩✅

۱.پرستو.                                  ۸۸.                                 ۸۶.                                 ۷۰

۲.سارابانوووو.                           ۹۰.                               ۷۰٫۵.                                ۶۳

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2706