1421
1389
عنوان

اعلام وزن و تنظیم لیست

| مشاهده متن کامل بحث + 20260 بازدید | 1353 پست

ه نام خدا🌹🌹🌹.        ۹۸٫۲٫۱. 

نام.       وزن هدف               وزن شروع.                وزن فعلی.                     

۱.مونا۵۹.               ۶۵                   ۸۴.                        ۷۹.                                

۲.سارابانووووو.       ۶۳                   ۹۰.                      ۷۴٫۸.                              

۳ .شکوفه ۹۷          ۶۰                  .۶۷                      ۶۴/۵

4.همراز                 50                   63                        63

۵.عروس ترکم.         ۶۰                  ۸۰                    ۷۷.۳۰۰

۶- _سمیه_.            ۵۵                  ۶۴                          ۶۴

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۲/۶۰۰💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆.             (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت و هدف اخر )🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
ه نام خدا🌹🌹🌹.        ۹۸٫۲٫۱.  نام.       وزن هدف   ...

۶- _سمیه_.            ۵۵                  ۶۴                          

۶۴

۷--------------بهار         ۸۱.۵۰۰             ۸۱.۵۰۰

۶۵

جوکر: ما وقتی دست از گشتن زیر تختمون به دنبال هیولا برداشتیم که فهمیدیم هیولا درون خود ماست!!!

بنام خدا🌷۹۸/۲/۸

نام            وزن شروع            وزن فعلی              وزن هدف

۱_ماری ۲۱        ۸۹                     ۷۵/۸۰۰                ۶۷

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

بنام خدا🌷۹۸٫۲٫۸

نام.                   وزن شروع.                      وزن فعلی.                       وزن هدف

۱.ماری۲۱.                     ۸۹.                          ۷۵٫۸۰۰.                                 ۶۷

۲.سارابانووووو.             ۹۰.                              ۷۴٫۵.                                 ۶۳

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

بنام خدا🌷۹۸٫۲٫۸

نام.                وزن شروع      وزن فعلی.         هدف

۱.ماری۲۱.           ۸۹.             ۷۵٫۸۰۰.            ۶۷

۲.سارابانوووو      ۹۰.               ۷۴٫۵.             ۶۳

3.آرشیدام         74            70.800              65

1401
تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۸. ⛄️🌨❄️لیست شماره ۴    اسم.             &n ...

سلام میخام عضو جدید باشم ⭐💛

تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۲۸. ⛄️🌨❄️لیست شماره ۴

اسم.                وزن شروع.      وزن فعلی.        وزن هدف   

۴۷. محیا.                65.                 65.                  ۵۵       

۴۸دیانا ۲۴.             ٩٤.                   ٧٩.                   ۶۵

۴۹ .ونوس.              ۷۷.                  ۷۲.                   ۶۸

۵۰. طط۱۳۱۰۸۹.       78.               75.5.                  70

۵۱.هلما              ۵۷.۸۰۰                ۵۵                   ۴۵

۵۲ میکائیل            ۸۶/۵.             ۸۲/۳.                  ۷۰

.......

۵۹ یسنا           79.350           79.350                    ۶۰

💛۶۰‌ فاطمه۸۲ _  ۷۸                   ۷۸                          ۷۰ 

هیس... تا دهان مفت و گوش ها مفتند پشتمان حرف مفت بسیار است...
1394

سلام من دوروزه تو روز اول رژیم شوک موتدم عب نداره😓😓روز اولشو دوست دادم

من تازه شروع کردم به جمعتون امروز می پیوندم

وزنم ۶۰۰ ۸۳

هدفم۶۳

چرا این ترازوم هرمکانی یه چیزی نشون میده

بهم امید بدید امروز باید ۵۰۰ تا دریافت کنم😭😭

طط۱۳۱۰۸۹

الهه وزن شروع 75     هدف 54

شروع رژیم 98/7/31                                               وزن فعلی 75                                                         وزن هدف 54                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
1390

۵۷.۸۰۰

الهه   75    74

شروع رژیم 98/7/31                                               وزن فعلی 75                                                         وزن هدف 54                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

بنام خدا      ۹۸٫۲٫۲۲🌞🌞🌞🌞🌞

نام.                   وزن شروع.                      وزن فعلی.                       وزن هدف💖

۱.سارابانووووو.              ۹۰.                             ۷۴٫۵.                                     ۶۳

۲.الهه.                         ۷۵.                               ۷۴.                                   ۵۷٫۸

۳.مامانیحیی.               ۸۸.                            ۸۶٫۵.                                      —

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍

بنام خدا      ۹۸٫۲٫۲۲🌞🌞🌞🌞🌞

نام.                   وزن شروع.                      وزن فعلی.                       وزن هدف💖

۱.سارابانووووو.              ۹۰.                             ۷۴٫۵.                                     ۶۳

۲.الهه.                         ۷۵.                               ۷۴.                                   ۵۷٫۸

۳.مامانیحیی.               ۸۸.                            ۸۶٫۵.                                      —                                  ۴.زینب۱۲۳               ۷۰.۴                            ۶۸.۳ 

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان ۶۸.۴🙄
1364