2726

سلام من یک ماه پسرم رو از شیر گرفتم ده روزه پریودم عقب رفته روز هفتمی که عقب افتاده بود چند تا لکه دیدم ولی بازم نشدم کسی تجربه نداره

من بعد زایمانم یه بار پریود شدم دیگه نشدم،بچم ۶ ماه شیر خورد یهو ول کرد دیگه نخورد،الان ۷ ماهشه،هنوز پریود نشدم.تستم چندبار دادم منفی بوده.نمیدونم چه خبره

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه من پسرم دو سالشه تازه یک ماهه از شیر گرفتمش 

تو دوره شیردهی هم پریود میشدی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
خوب خدا روشکر یکی پیدا شد که مثل من باشه ی کم خیالم راحت شد

منم خیلییییی استرس داشتم اینجام تاپیک زدم کسی مثل من نبود خیلی حرص خوردم خلاصه بعد ده روز پریود شدم

خوشا به بخت بلندم که کنارم تویی💘A@S
اره از 4 ماه بعد زایمانم تا حالا میشه گفت منظم بوده

ای بابا پس چرا من نمیشم پسرمم که دیگه شیر نمبخوره

ای بابا پس چرا من نمیشم پسرمم که دیگه شیر نمبخوره

مهم نیست به خاطر هورمونا هست من خواهرم تا یک سال ایجوری بود اصلا اکثرا تا نه ماه بعد زایمان پریود نمیشن برو دکتر تا دارو بهت بده