2726
عنوان

ریباندینگ،کراتین و المنت موها

14052 بازدید | 30 پست

بچه ها کیا این سه تاکارو انجام دادن؟راضی بودین؟

من موهام خشک و مجعده که نصفشم دکلره هست،البته موخوره و سوختگی نداره موهام سالمه مشکلم باهاش برای گره هایی هست که توی موهام میفته سخت شونه میشه و با برس زدن موهام کنده میشه😫😫😫😫

خانومایی که تجربه دارن یا آرایشگرن بگن چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ریباندینگ انجام دادم موهام خیلی خوشگل شده بود.کراتین تقریبا میشه گفت احیای مو هس.ولی گلوبال صافی ریباندینگ هس و احیای کراتین.الان موهام گلوبال هس خیلی راضیم.ریباندینگ ک کردم نتونسم دیگه موهامو رنگ کنم مخصوصا دکلره

2728
ریباندینگ انجام دادم موهام خیلی خوشگل شده بود.کراتین تقریبا میشه گفت احیای مو هس.ولی گلوبال صافی ریب ...

من دیگه نمیخوام رنگ کنم میخوام بااین حناهای رنگی موهامو مشکی کنم روی گلوبال میشه؟ 

کجا انجام دادی؟قدموهات چقدر بود؟هزینه ش چقدر شد؟

من دیگه نمیخوام رنگ کنم میخوام بااین حناهای رنگی موهامو مشکی کنم روی گلوبال میشه؟  کجا انجام د ...

عزیزم نمیدونم حنا رنگ بگیره یا نه باید بپرسی.من شیراز هستم.موهام تا رو گردنم بود شد۶۰۰تومن

اگه مشکلت فقط گره س  از اسپری بازکردن گره استفاده کن میزنی راحت شونه میشه

میزنم بااون موهام میریزه حساسیت داره پوست سرم جتی نرم کننده وماسک مو بزنم پوست سرم تیکه تیکه بلند میشه

بخاطر موادی ک میزنن دیگه رنگ نمیگیره عزیزم یا اگر رنگ بگیره اثر مواد از بین میره.واسه همین قبلش باید ...

اتفاقا من دیدم ک میگن رو موهای رنگ شده نباید ریباندینگ انجام داد

خدایا ما رو از بلاک در بیار لطفا ...
2706