2726
عنوان

نمیتونم باحجاب وشیک باشم...کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 46 پست

من خودم گاهي و خونه بعضي فاميلا يا مراسما چادر مي پوشم

ولي شما اگه دوس داري چادري شي كم كم شروع كن

بعضي جاها سرت كن تا كم كم به چشم ديگران عادي بشه 

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
من خودم شايد بدون چادر آرايش نكنم ولي با چادر هميشه هم خيلي مرتب و شيك و ست لباس مي پوشم ، هم اينكه ...

چادرت ازاین ساده هاست؟

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توواعتماد به نفست ضعیفه  خیلییی گلم شوهرت از خداش باشه همچین خانومی با حیایی داره که میخواد جلب ...

ميشه بگين لطفن منم ببينم😍😍

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

وقتی مسخرت میکنن باعث کسرشان شوهرته مجبور نیستی چادری باشی گلم روسریتو درست سرت کن با مامتویی که بدن نما نباشه فرقی با چادر نداره 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728
من خودم گاهي و خونه بعضي فاميلا يا مراسما چادر مي پوشم ولي شما اگه دوس داري چادري شي كم كم شروع كن ...

یه مدت واسه خرید که میرفتم سرکردم ولی بعد دوباره منصرف شدم.درضمن بچه کوچیکم دارم واقعا باچادر سخته بغل کردنش

میشه باحجاب هم شیک بوداول اینکه روسریهای رنگ شادبپوش چادرهم دانشجویی راحت ترینه یه آرایش ملایم هم بکن خیلی شیک میشی بالای روسریت هم تلق روسری بزارکه قشنگ وصاف باشه ومدل لبنانی گیره بزن خیلی عالی میشه 

همسر من چادر دوست نداره اصلا ولی یه مدت به خاطر کارم مجبور بودم سر کنم و همیشه ته ارایش خیلی ملایم داشتم و همه هم میگفتن چادر بهت میاد

البته خونواده من مذهبین کلا

شما اگه خونوادت مذهبی نیستن و فکر میکنی ممکنه مسخره کنن خب چادر سر نکن و بدون چادر حجابتو حفظ کن چه ایرادی داره؟؟؟

چادر هم مد کشور ماست وگرنه زمان پیغمبر کی چادر بود؟؟؟

همون مانتو بپوش اما تنگ نباشه و موهاتم مشخص نباشه با یه ته ارایش خیلیم شیکه و حجابت هم حفظ میشه

عزيزم حجاب ك فقط ب چادر سر كردن نيس.. اگه اينستا داري حتما پيج اناشيد حسيني رو ببين يه خانم كه هم حجابش رعايت ميكنه هم بشدت لباس هاي شيك و شاد ميپوشه و هميشه اراسته س..من خودم حجابم مثل اناشيد هس و الگوم تو لباس پوشيدن اون خانومه و بشدت عاشقشم ❤️😍

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
چادرت ازاین ساده هاست؟

من خيلي چادر دارم

ساده

انواع عربي

قاحاري 

لبناني

ملي

شالي

من واقعن چادرو دوس دارم

ولي چون سختمه، گرمم ميشه و مهمتر اينكه به شدت سرمايي هستم و زمستون زير چادر لباس حجيم پوشيدنو دوس ندارم چون حس ميكنم خيلي چاقم ميكنه هميشه نمي پوشم

ولي خيلي مواقع بخصوص مهماني چادر ميپوشم

و هميشه زير چادر رنگاي شاد و گل گلي استفاده ميكنم

همه مدل چادر هم سرم ميكنم بخصوص عربي اصيل

وقتی مسخرت میکنن باعث کسرشان شوهرته مجبور نیستی چادری باشی گلم روسریتو درست سرت کن با مامتویی که بدن ...

اخه گلم وقتی حامله بودم بخاطر سلامتی دخترم نذر چادر کرده بودم.الان یه جورای عذاب وجدان گرغتم 

2706