2410
2553

همیشه دوست داشتم باحجاب باشم ولی اینم دوست دارم همیشه ارایش داشته باشم امروزی باشم احساس میکنم شوهرم از زنای شیک تمیز واراسته خوشش میادولی باوجود همه چیز همیشه ته دلم دوست دارم چادری وباحجاب باشم یه جورای عذاب وجدان گرفتم وبلاتکلیفم

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم روسری رنگی بپوش و چادر لبنانی یا کمری بخر مدل روسریاتو متفاوت ببند اگه شوهرتون از خانوم ارایش کرده خوشش میاد تو خونه براش کم نزار از رنگ رژ سیاه بگیر تا سفید براش بزن 

میشه برام از ته دل دعا کنین از ته ته ته  دارم از خدا خیلیی دور میشممم خیلییی
2720

خب شال و روسری رنگی سرت کن به جا رژ قرمز رژ گلبهی و کالباسی بزن  ابروهاتو رنگ کن و.....

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
توی خونه جلوی همسرت آرایش داشته باش

ارایش میکنم.ولی بیرون رفتنی دوست دارم شیک واراسته باشم تا شوهرم از اینکه بامنه خجالت نکشه

الان که  چادرها و روسریها و وسایل حجاب کلا خیلی متنوع و شیک شدند با حجاب بودن که به معنی آراسته نبودن و به روز نبودن نیست عزیزم مطمئن باش خدا هم کمکت میکنه و مهرتو بیشتر جا میده تو دل همسرت. آره گرما داره سختی داره اما واقعا ارزش داره یه جهاده خودش

جانم فدای آن پیر فرزانه
عزیزم روسری رنگی بپوش و چادر لبنانی یا کمری بخر مدل روسریاتو متفاوت ببند اگه شوهرتون از خانوم ارایش ...

تازه رفتم ازاین چادر لبنانیا خریدم انپاع روسری رنگی هم دارم.بازم جرات سرمردن ندارم.به شوهرمم میگم میگه خوددانی من نه میگم سرکن نه میگم سرنکن

2714

تواینستا و یا گوگل بزنhijabstyle برات کلی استایل حجاب میاره.اکثرشونم این پیرهن بلندای ترکیه ای با روسری ترکی و انواع وواقسام اکسسوری حجابه

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘

با چادر هم ميشه شيك بود ولي جمع كردنش سخته خيلي، اصن نميدونم چرا چادري ميشي يهو ميزني به در بيخيالي و زيرش هرچي پوشيدي

خدايا كمك كن همه خانمايي كه منتظرن زودي مامان شن
الان که  چادرها و روسریها و وسایل حجاب کلا خیلی متنوع و شیک شدند با حجاب بودن که به معنی آراسته ...

اره چادری بودن روخیلی دوست دارم ولی توخانواده ای هستم که چادری ندارن.میگم بهم میخندن مسخره ام میکنن شوهرم ناراحت میشم سرخورده میشه

من خودم شايد بدون چادر آرايش نكنم

ولي با چادر هميشه هم خيلي مرتب و شيك و ست لباس مي پوشم ، هم اينكه هميشه يه آرايش ملايم دارم

به قول معروف يه ته آرايش كه دوست بفهمه، دشمن نفهمه😍😍😍 شايد خيليا الان بيان بگن آرايش با چادر بده و.... ولي من ميگم يه آرايش ملايم كه تو ذوق نزنه خيلي هم خوبه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
تازه رفتم ازاین چادر لبنانیا خریدم انپاع روسری رنگی هم دارم.بازم جرات سرمردن ندارم.به شوهرمم میگم می ...

توواعتماد به نفست ضعیفه  خیلییی گلم شوهرت از خداش باشه همچین خانومی با حیایی داره که میخواد جلب توجه نکنه برایه مردی 😀😀 کاش پیشم بودی خودم یادت میدادم بستن مدل به مدل روسری شیکو که حتی بعضی بد حجاباهم میپرسن چجوریه  خواستی پیج روسریو تو اینستا میدم ببینی

میشه برام از ته دل دعا کنین از ته ته ته  دارم از خدا خیلیی دور میشممم خیلییی
2706