2726
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 72355 بازدید | 357 پست
https://secure.officio.ca/qnr?id=324&hash=b5abc3a1a313dd3d373d3ba094197391

میشه دوباره بفرستی اخه ابی نشده نمیره داخل سایت.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهارم اینکه پروسه مهاجرت طولانی است و من تا به حال از کسی نشنیدم که زیر یک سال بره کانادا و اقامت بگ ...

زیر یکسال کانادا که خوبه؛آمریکا هم من دیدم رفتن (خواهرم،دوستم) خیلی به شانس ربط داره.و البته افیسر که باهات مصاحبه میکنه

سلام به مادرم ... اولین وطن ... آخرین تبعیدگاه
2728

چیکار کردی رفتی کانادا الان اونجا زندگی میکنی؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

یکی از مشکلای همه مردم ایرانی برایمهاجرت به کانادا   اینه که کاناداد سرده
ولی یسری شهرهاش هست که گرم هستند و هوای خوبی دارن که برای ما ایرانی ها میتونه خوب باشه.
اینجا بخونید لیست شهر ها رو - عکس هاشم هست
https://visanew.com/canada-warm-cities/

ببین تا اونجا که من اطلاع دارم و وکیلم بهم گفته ، رشته های پزشکی باید اونجا امتحان بدن و درس بخونند. ...

جودی عزیز 

وکیل ها چی ایا باید اونجا مثل پزشک ها امتحان بدهند؟!