2410
2553
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 72305 بازدید | 357 پست
بستگی داره ، هم میتونی بری هتل تا خونه گیرت بیاد. هم میتونی از همینجا خونه بگیری. اون که اصلا مشکلی نیست.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
ببین عزیزم ، تا اونجا که من میدونم ، راههای مختلفی هست که میشه اقدام کرد. باید ببینی که با کدوم یکی شرایطت بیشتر جور هست. اگر اون فرم رو پر کنی ، خودشون بهترین شرایط رو بهت میگن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ، من فکر می کنم که برای شما استان آلبرتا که نفتی هست ، کار خوب گیر بیاد. البته اونها بهتر میتونند جواب بدن.
بهترین روش که البته کم هزینه ترین روش هست ، از طریق اسکیل ورکر هست که ما اقدام کردیم. البته باز هم شرایط باید بررسی بشه.
2720
ببین تا اونجا که من اطلاع دارم و وکیلم بهم گفته ، رشته های پزشکی باید اونجا امتحان بدن و درس بخونند. اما مهندس ها این مشکل رو ندارن و میرن سر کار.
ما هم اقدام کردیم و منتظر ادامه پروسه هستیم. اما باید به عرضتون برسونم که دوست عزیزمون جودی خیلی خوشبینانه به این ماجرا نگاه کردن. اولا مهاجرت یه پروسه خیلی سختیه که باید هدفتون رو از اون اول معلوم کنید
2714
دوم اینکه مهاجرت سخت طاقت فرساست و غربتش اذیت کننده است و سرمای کانادا رو هم باید بهش اضافه کرد. و اگر کم بیارید یعنی اینکه تمام تلاش و وقتتون و هزینه هاتون به هدر رفته و باید برگردید. پس بهش خوب فکر کنید
درسته ، مهاجرت سخته. همه چیش سخته ، هم دل کندن از اینجا و هم موندن در اونجا. اما من فکر نمیکنم که باید زیاده از حد بزرگش کرد.
چهارم اینکه پروسه مهاجرت طولانی است و من تا به حال از کسی نشنیدم که زیر یک سال بره کانادا و اقامت بگیره حداقل 3 سال طول میکشه اگه باور ندارید به سایت mohajersara.com یه سر بزنید و حتما تمام تاپیک ها رو بخونید یا سایت applyabord.com
2706