1265
1273
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 46365 بازدید | 352 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
https://secure.officio.ca/qnr?id=324&hash=b5abc3a1a313dd3d373d3ba094197391

میشه دوباره بفرستی اخه ابی نشده نمیره داخل سایت.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

اوه مال سال 91 هست اون موقع دلار کجا الان کجا 

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
چهارم اینکه پروسه مهاجرت طولانی است و من تا به حال از کسی نشنیدم که زیر یک سال بره کانادا و اقامت بگ ...

زیر یکسال کانادا که خوبه؛آمریکا هم من دیدم رفتن (خواهرم،دوستم) خیلی به شانس ربط داره.و البته افیسر که باهات مصاحبه میکنه

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
من برای مهاجرت به روسیه اقدام کردم و ویزا هم گرفتم😄

وای

میشه بگی چه طور اقدام کردی و هزینه اش چقدره؟

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
1274