1428
1363
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 48079 بازدید | 353 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
https://secure.officio.ca/qnr?id=324&hash=b5abc3a1a313dd3d373d3ba094197391

میشه دوباره بفرستی اخه ابی نشده نمیره داخل سایت.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

اوه مال سال 91 هست اون موقع دلار کجا الان کجا 

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
چهارم اینکه پروسه مهاجرت طولانی است و من تا به حال از کسی نشنیدم که زیر یک سال بره کانادا و اقامت بگ ...

زیر یکسال کانادا که خوبه؛آمریکا هم من دیدم رفتن (خواهرم،دوستم) خیلی به شانس ربط داره.و البته افیسر که باهات مصاحبه میکنه

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
من برای مهاجرت به روسیه اقدام کردم و ویزا هم گرفتم😄

وای

میشه بگی چه طور اقدام کردی و هزینه اش چقدره؟

ریپلای میکنی ، فحش میدی ، عقایدت رو به زور تو حلق این و اون فرو میکنی ، آخرش هم میگی منو ریپلای نکن!!! شما کل قوانین منطق و شعور رو به لرزه درآوردی گل من   
1394

سلام.لطفا به تاپیک  کانادا یا آمریکا ی منم سر بزنید. 

با تشکر 

تلگرام:@syn_shaکاربران عزیز  نی نی سایت علت حضورم تو نی نی سایت این بود که بعضی از تاپیکای قشنگو که میدیدم حیفم میومد نظر ندم خواهشا دیگه کسی برا بار... نپرسه حضورم در نی نی سایت بی دلیل نبود ولی بی فایده بود تلگراممو واسه این گذاشتم که اگر وقتی نبودم دوستام تو اونجا بام در ارتباط باشن ولی اگر جواب ندادم نذارید رو این حساب که خودمو گرفتم شاید تو پادگانم هیچ قصد بد و مزاحمت واسه احدی نداشتم.