1421
1411
عنوان

هر کی دوس داره به کانادا مهاجرت کنه .. بیاد اینجا تا کلی اطلاعات بهش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 48079 بازدید | 353 پست
ببین تا اونجا که من اطلاع دارم و وکیلم بهم گفته ، رشته های پزشکی باید اونجا امتحان بدن و درس بخونند. اما مهندس ها این مشکل رو ندارن و میرن سر کار.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
ما هم اقدام کردیم و منتظر ادامه پروسه هستیم. اما باید به عرضتون برسونم که دوست عزیزمون جودی خیلی خوشبینانه به این ماجرا نگاه کردن. اولا مهاجرت یه پروسه خیلی سختیه که باید هدفتون رو از اون اول معلوم کنید

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

دوم اینکه مهاجرت سخت طاقت فرساست و غربتش اذیت کننده است و سرمای کانادا رو هم باید بهش اضافه کرد. و اگر کم بیارید یعنی اینکه تمام تلاش و وقتتون و هزینه هاتون به هدر رفته و باید برگردید. پس بهش خوب فکر کنید
1436
درسته ، مهاجرت سخته. همه چیش سخته ، هم دل کندن از اینجا و هم موندن در اونجا. اما من فکر نمیکنم که باید زیاده از حد بزرگش کرد.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
چهارم اینکه پروسه مهاجرت طولانی است و من تا به حال از کسی نشنیدم که زیر یک سال بره کانادا و اقامت بگیره حداقل 3 سال طول میکشه اگه باور ندارید به سایت mohajersara.com یه سر بزنید و حتما تمام تاپیک ها رو بخونید یا سایت applyabord.com
1394
نه جودی عزیزم، شما اطلاعات غلطی ندادید اما خیلی خوشبینانه به این قضیه نگاه کردید که باید این مسئله جدی تر بررسی بشه. و شاید برای خیلی ها راه بازگشتی دیگه نباشه و باید بیشتر بهش فکر کنند. درست نمی گم
در ضمن تا قبل از رفتن به کانادا خیلی هزینه ها هست که باید در نظر بگیرند. از هزینه ترجمه مدارک گرفته تا واکسن و مدیکال و سفر به آنکارا و یا سفر برای مصاحبه و مبالغ فی که خود اداره مهاجرت می گیره و اینها مقدار کمی نیست در این موقعیت اقتصادی و این وضع دلار. چون همه این مسائل با دلار پرداخت میشه.
چرا ، کاملا درست میگی. اما عزیزم اونجا گفتی که اطلاعات غلط دارم میدم .
از اینکه پروسه مهاجرت کوتاه نیست که کاملا باهات موافقم ، اما بستگی داره که از چه روشی اقدام شده باشه.
دوست من اول سال ۲۰۰۹ اقدام کرد و ۹ ماهه رفت. من اینقدر دست دست کردم که شلوغ شد و تا الان گیر کردم.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
در ضمن برای زندگی در کانادا اگه در اول راه کار نداشته باشید حداقل برای هزینه های 6 ماه باید پول با خودتون ببرید و این مبلغ هم بستگی به تعداد خانواده داره. که از ماهی 2000 دلار شروع می شه به بالا. تازه این خوشبینانه ترین هست که شاید در 6 ماه اول کار مناسب پیدا کنند. البته گاهی هم ممکنه خوش شانس باشند و تجربه کاری خیلی خوبی داشته باشند و زیر 6 ماه کار گیر بیارند.
1390
بانو جان ، اینجوری فکر نکن. نباید بی گدار به آب زد. هم زن و هم شوهر باید حتما موافق باشن تا اونجا پشت هم باشن و کم نیارن.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
من قصد توهین به کسی رو نداشتم جودی عزیزم. منظورم این بود که باید دوستان رو به درستی راهنمایی کرد و مسائل رو خوب شکافت تا متوجه مهم بودن ماجرا بشن. فکر نکنند که خیلی راحت میشه رفت و بعد هم اگه دوست نداشتن برگردن.
آنا عزیزم ، می دونم که قصد توهین نداشتی. من فقط در مورد اینکه چجوری اقدام کنیم و شرایط رو برای مهاجرت بررسی کنیم ، اظهار نظر کردم. در مورد مسائل جانبی اون هم میشه بحث کرد که من تا اینجا باهات موافقم.
اما به نظر من هر چی سخت بگیری ، سخت تر میشه.
چیزهایی که دست کم میگیرید,کسی دیگر برای بدست آوردنشان راز و نیاز میکند.
1391
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

1408
1333
1384
1388
1426
1365
1402
1407
224
29
1415
داغ ترین های تاپیک های امروز