2737
2734
عنوان

دفع بقایای سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82905 بازدید | 285 پست
من دختر همسایمون مثل شما بود ی خانوم قدیمی بهش گفت ی دیگ مسی خالی داغ کن پتو بنداز بشین روش.همین که ...

نه من فقط دو سانت مونده عزیزم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
واسه من با پریود بعد سقط دفع شد

من گفتم محض احتیاط یه سونو بدم. اول میخواستم بعد از قطع شدن لکه بینیم سونو رو بدم. ولی الان که اینو گفتی میگم خوبه بعد از اولین پریودم برم. خوبه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من که با شیاف سقط کردم دکترم چون از همکارام بود گفت کورتاژ نکن بزار خودش دفع بشه ولی بلایی بسرم اومد ...

خب یعنی اگه کورتاژ میکردی این خونا ازت نمیرفت؟

فکر نکنم فرق داشته باشه میزان خونریزی همونه فقط وقت کورتاژ یه جا محصولات حاملگی و خون و لخته ها رو خارج میکنن و آدم متوجه نمیشه. ولی برای سقط طبیعی همه چی رو میبینیم.

یعنی اگه کورتاژ میشدی هموگلوبینت این همه افت نمیکرد؟

2731
چند هفتت بود سقط شد،منم يه سقط ٦هفته اي داشتم كه با قرص دفع شد

۹ هفته پوچ

قبلا یه ۱۵ هفته رو به یا دوز سقط کردم

ولی الان همش میگم نکنه این بمونه

2738
ان شاءالله به حق همين روز عزيز يه ني ني سالم خدا بذاره بغلت

خیلی ممنون از دعای خیرت عزیزم

ان شاالله شما هم حاجت روا بشی 😍😍😍

خب یعنی اگه کورتاژ میکردی این خونا ازت نمیرفت؟ فکر نکنم فرق داشته باشه میزان خونریزی همونه فقط وقت ...

نه بابا من مدام خونریزی داشتم هفته ای یکبار هم خونریزیهای شدید انگار شلنگ بتز کردی تمام حموم پر خون میشد بعد یه تیکه کوچیک دفع میشد

خیلی بد بود 

نه مسلما انقدر افت نمیکرد یهویی ۴ واحد افت خیلیه

💃🏼شاهزاده پاپی 🧚🏻‍♀️
نه بابا من مدام خونریزی داشتم هفته ای یکبار هم خونریزیهای شدید انگار شلنگ بتز کردی تمام حموم پر خون ...

اوکی. آخی عزیزم خیلی درکت میکنم من الان از خونریزی دیگه وحشت دارم. هربار با ترس میرم دستشویی 😔

ممنون که تجربتو گفتی

اوکی. آخی عزیزم خیلی درکت میکنم من الان از خونریزی دیگه وحشت دارم. هربار با ترس میرم دستشویی 😔 ممن ...

خواهش میکنم امیدوارم بسلامتی سپری کنی

💃🏼شاهزاده پاپی 🧚🏻‍♀️

من پارسال تو هفته 8 بارداری حاملگی پوچ داشتم و با قرص سقط کردم بعد چند روز رفتم سونو گفتن بقایا داری و تقریبا بزرگه .دکترم بهم گفت بهتره که کورتاژ بشی چون ممکنه پروسش یه ماه تا دوماه طول بکشه بازم بقایا کامل دفع نشه و مجبور به کورتاژ بشی  با این تفاوت که اگه این مراحل طولانی بشه احتمال گرفتن عفونت زیاده بنابراین من تصمیم گرفتم کورتاژ کنم.تجربه سقطمو نوشتم تو سایت خیلی وحشتناکه ولی کورتاژو اصلا متوجه نشدم بعد از عمل هم اصلا درد نداشتم عین یه ادم معمولی که سرم زده بعدش سرحال و سرپا بودمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1344990/بارداری-پوچ-و-مراحل-سقط-با-قرص-سایتوتک-میزوپروستول?postId=43062551

حالا میخوام برای بار دوم اقدام کنم هر کی میتونه برام دعا کنه این دفعه خدا برام بخواد و همه چی خوب پیش بره

2706