2703
2553
عنوان

دفع بقایای سقط؟

82602 بازدید | 285 پست

بچه ها من با ۲۳ میلی متر بقایا که گفتن بخشی از جفته از بیمارستان مرخص شدم.

علاوه بر مترژن که میخورم، چی کار کنم که اونم دفع شه؟ الان خونریزیم در حد پریوده. لخته ندارم اصلا. با همین خونریزی دفع میشه؟ یا حتما باید لخته ببینم؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه واسه دفع نیاز به لخته نداره ولی غذاهای گرم مبتونه کمک کننده باشه مثلا زعفران غلیظ دم کن بخور یا چای نبات یا حلوای گرم چون بی تاثیر نیست و باعث میشه هرچی هست کنده بشه بیاد بیرون البته اگه کورتاژ شدی نگران نباش چون با پری بعدی هم ممکنه دفع بشه

2720
تا کورتاژ نکنی دفع نمیشه منم دوماه پدرم دراومد آخرش کورتاژ کردم

نه بابا

البته قبلا هم یکی طبیعی سقط کردم و نیاز به کورتاژ پیدا نکردم اما الان نمیدونم چرا وسواس شدم دوس دارم زود دفع شه میترسم عفونت میدا کنم و ..... چه میدونم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

من تجربه ندارم ولی یه خانمی میگفت با مریم گلی و داروهای گیاهی دفع شده

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
تخم شوید دم کن بخور

بد مزه س؟ چه طوری دم کنم؟ بریزم تو فلاکس اب جوش بریزم نیم ساعت بمونه خوبه؟ یا باید توقوری باشه؟ 

2714
من تجربه ندارم ولی یه خانمی میگفت با مریم گلی و داروهای گیاهی دفع شده

ممنون خوبه برم عطاری آشنامون

بد مزه س؟ چه طوری دم کنم؟ بریزم تو فلاکس اب جوش بریزم نیم ساعت بمونه خوبه؟ یا باید توقوری باشه؟  ...

قابل تحمل من که بقایا نداشتم ولی دکترم گفت تخم شوید بخور اگه چیزی مونده دفع بشه من تو قوری چینی مثل همون چایی دم کردم خوردم دیگه نمیدونم روشن درست بوده یا نه

قابل تحمل من که بقایا نداشتم ولی دکترم گفت تخم شوید بخور اگه چیزی مونده دفع بشه من تو قوری چینی مثل ...

ممنون عزیزم😘

من دختر همسایمون مثل شما بود ی خانوم قدیمی بهش گفت ی دیگ مسی خالی داغ کن پتو بنداز بشین روش.همین که نشست روش انگار فلفل خورده بوده بی قرار  شد رفت با مامانش تو حموم ببخشید ی تیکه لخته قد کف دست یهویی ازش افتاد

وعده خدا حق است.لحظه ای شک نکنید
نه بابا البته قبلا هم یکی طبیعی سقط کردم و نیاز به کورتاژ پیدا نکردم اما الان نمیدونم چرا وسواس شدم ...

من که با شیاف سقط کردم دکترم چون از همکارام بود گفت کورتاژ نکن بزار خودش دفع بشه ولی بلایی بسرم اومد منکه بعد زایمانم هموگلوبینم از ۱۳/۵ شده بود ۱۳ بعد دوماه از سقطم شده بود ۹

مردمو زنده شدم خونریزیهای وحشتناک شوهرم گریه میکرد

💃🏼شاهزاده پاپی 🧚🏻‍♀️
2706