2733
2734
عنوان

دفع بقایای سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82897 بازدید | 285 پست
سلام منم سقط داشتم  دکترم گفت بقایا دارم، تخم هویج و داروی گرم خوردم  امروز تو دسشویی یه ...

سلام احتمالا همون بوده، الان دیگه خونریزی، لکه بینی چیزی نداری؟

کنجد درهرصورت خوبه رحم رو تمیز و پاکسازی میکنه

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
سلام احتمالا همون بوده، الان دیگه خونریزی، لکه بینی چیزی نداری؟ کنجد درهرصورت خوبه رحم رو تمیز و پا ...

صبحم اندازه بند انگشت دفع شد، ولی خونریزی هنوز دارم 

بنظرم باز بقایا دارم 

وزن اولیه 97/400 تاریخ(1401/3/16)💫وزن دوم 95/300 تاریخ(1401/3/28)💫وزن سوم 93/350 تاریخ(1401/4/10)💫وزن چهارم 93 تاریخ (1401/4/27)💫وزن پنجم 90/700 تاریخ (1401/5/24)💫                         (با افتخار به هدف اولم رسیدم 😍😍😍😍خواستن توانستن است🤗پیش به سوی هدف دوم 85 کیلو) 💫 وزن ششم 89/400 تاریخ (1401/6/11)💫وزن هفتم 88/500 تاریخ (1401/6/30)💫وزن هشتم 87/650تاربخ (1401/7/15)💫وزن نهم86/900 تاریخ (1401/7/28)💫 اراده ام ضعیف شد و آنفولانزا هم گرفتم باعث شد کل آبان ماه رو رژیم نباشم 😪 از اول آذر قوی تر از قبل شروع کردم 😍 وزن دهم 86/300 تاریخ(1401/9/6)💫(با افتخار به هدف دومم رسیدم) وزن یازدهم 85 تاریخ(1401/9/18)💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبحم اندازه بند انگشت دفع شد، ولی خونریزی هنوز دارم  بنظرم باز بقایا دارم

بله ممکنه

ادامه بده کنجدو

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

دوست عزیز من ۱۸ مهر فهمیدم بارداریم پوچ 

قبلش لک داشتم که خوب نشد با شیاف همون روز بعد سونو شبش خونریزیم بیشتر شد 

ی لخته بزرگ دفع کردن از فردام چندباری لخته دفع کردم

۳ روز بعدش رفتم سونو گفت بقایا داری حجم ۱ و نیم سی سی انداره ۲۳ در ۷ در ۱۲ میلی متر

اومدم خونه ی لخته گوشتی خونی اندازه ی بند انگشت دفع کردم خونریزیم کم شد ۳ روز دیگه رفتن دکتر

بهم قرص مترزن داد چون پیدا نکردم گفت ۲ تا امپول مترزن بزن یکیشو زدم ولی هیج خبری از خونریزی نیست

همون لک بینی کم دارم 

دکتر گفت بعو یک یا ۲ هفته خونریزیت شروع میشه 

الان میخام بدونم لک دارم امپولم زدم بعدش پریودی بشم یعنی دفع میشه؟

بعد چی خوبه مصرف کنم تا بارداری بعدیم قوی بشه بدنم

این کنجد خوبه؟

شما چیا استفاده کردی 

2728
منم خیلی سینم درد میگیره بابا نرو تو فکرش. هیچچچچی نیست بهت قول میدم زمان تخمک گذاری خیلی درد سینه ...

من دردی داشتم که بهم مورفین میزدن .ولی همونی بود که تو فکرشو میکنی.منم دکترا شش ماه تاب دادن هی ویتامین و انتی بیوتیک دادن بدبختم کردن

من دردی داشتم که بهم مورفین میزدن .ولی همونی بود که تو فکرشو میکنی.منم دکترا شش ماه تاب دادن هی ویتا ...

عزیزمممممم مگه همون اول سونوگرافی و ماموگرافی ندادی؟ آخه میگن در ۹۰درصد موارد درد نداره البته درد اونقدر شدید که مورفین بخواد خب واقعا غیرطبیعیه.

الان چه طوری؟ درمانت تموم شده؟ خوبی ان شاءالله؟

عزیزمممممم مگه همون اول سونوگرافی و ماموگرافی ندادی؟ آخه میگن در ۹۰درصد موارد درد نداره البته درد او ...

خب منم گول همینو خوردم گفتن وقتی درد داره طوری نیست منم با حوصله ویتامین میخوردم بعد شش ماه یک توده شد بالای صد توده.تو سینه نبود مال من.اینقدر دردم شدید بودا گفتن مورفین بهم نزنن از هوش میرم از شدت درد.نه میتونستم بشینم نه دراز بکشم نه وایسم افتاده رو تخت بهم مورفین میزدن.وای وای یادمه هیچ شیافتی بهم کار ساز نبود.پرستارا باور نداشتن تا زنگ زدن جراحم وقتی اون گفته بود امکانش بالاست از شدت درد غش کنه مواظبش باشید باور کردن به خدا ریختن بالا سرم هر مورفینی میزدن هر چند دقیقه یکیشون تو اورژانس بهم سر میزد.دیگه چند تا بهم زدن فرستادنم خونه

خب یعنی اگه کورتاژ میکردی این خونا ازت نمیرفت؟ فکر نکنم فرق داشته باشه میزان خونریزی همونه فقط وقت ...

نه وقتی کورتاژبشی دویاسه روزممکنه خونریزی داشته باشی اماطبیعی خیلی طول میکشه

2738
دوست عزیز من ۱۸ مهر فهمیدم بارداریم پوچ  قبلش لک داشتم که خوب نشد با شیاف همون روز بعد سونو شب ...

کاچی بخور وچهارمغزبریزداخلش ودرضمن همه این داروی گیاهیاروداره  عالی هم براتمیزی رحمت هم بارداری بعدیت رحم گرم می کنه

ببخشید درمان بقایا  با کنجد رو میگید

گفت ۵۰ قاشق کنجد با پوست رو آسیاب کن و به مدت پنج روز، روزی دوبار صبح و شب، یک قاشق کنجد و یک و نیم لیوان آب داخل قوری دم کن ده دقیقه، بعد صاف کن و بخور. با عسل هم میتونی شیرینش کنی

گفت ۵۰ قاشق کنجد با پوست رو آسیاب کن و به مدت پنج روز، روزی دوبار صبح و شب، یک قاشق کنجد و یک و نیم ...

ببخشیدهنگام مصرف  باید حتما خونریزی داشته باشیم؟ چون من خونریزی ندارم

منم بقایا دارم ضخامت رحم ۲ ولی بقایا ۳۳ میلیه چیکار کنممممم

عزیزم من سقط کردم و بقایا دارم و ضخامت رحمم پایینه شما چی کار کردین...خواهش میکنم جواب بدین حالم خیلی بده

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706