2726
عنوان

ازدست شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 25 پست
استارترجان اول ک الهی زودمشکلت حل بشه بحق خدا ،ولی الان بطور خیلی سریع پاشو جم کن فقط برو خونت فقط خ ...

اخه از بس بی تفاوتی کرده خسته شدم.میگم شاید دوری یکم به خودش بیارتش

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  
یکی از  اشنناهامون  یه  هفته قهر ککرد رف خونه پدرش بعد یه هفته خودش پاشد برگشت خوونشو ...

وای خدا به دور کنه.یعنی همه مردا اینطورن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكم فكر هم بكنى قبل از اين طرز قهر كردنت بد نيست رفتى خونه پدرشوهرت  بزرگترين اشتباه رو كردى

نه اینا نمیدونن ما قهریم میخوام به عنوان مهمون بمونم.در ضمن به شوهرمم هنوز نگفتم که میخوام بمونم.گفتم اول از شما مشورت بگیرم

2728
اخه از بس بی تفاوتی کرده خسته شدم.میگم شاید دوری یکم به خودش بیارتش

راهش قهر نیست.باید با اجازه همسرت چند روزی به عنوان تفریح یا عوض شدن حال و هوات تاکید میکنم فقط خوشگذرونی ازش دور بشی.چون خودش اجازه داده نمیتونه چیزی هم بهت بگه.این بهترین تنبیهه.بعدش دلتنگیشو میبینی البته اگه قضیه عادت کردن باشه

ببین شوهر منم همیشه پیشم نیست ولی بعضی وقتا خوشحالم حداقل اینه که براش تکراری نمیشم و همیشه با شوق و ذوق میاد خونه. تو مدتی هم که خونست جایی نمیره مگر با خودم منم هروقت بتونم میرم پیش دوستام تا همیشه جلو چشمش نباشم

بنظر من هرقدر دور از دسترس باشی بهتره بیشتر دنبالت میاد.

البته این به شرطی درسته که اینجور وقتا قهر نباشی.قهر کردن هم رابطه رو سرد میکنه هم همسرت بیخیال میشه.

وای خدا به دور کنه.یعنی همه مردا اینطورن؟

قطعا که همه مثل هم نیستن ، ولی  هیچ چیز از  هیچ کس بعید  نیس  ،،  بعصی وقتا ازز سر لجببازی کارایی میکنن که نتیجه ش میتونه وحشتناک باشه ،  اون اقا هم میگفته از لج تو اینکارو  کردم