1147
1226
عنوان

ازدست شوهرم خسته شدم

335 بازدید | 25 پست

چندروزه اومدم خونه پدرشوهرم‌.دیشب شوهرم اومده اصلا بهم مخل نمیده خسته شدم ازبی محلیاش میخوام بمونم اینجا باهاش قهرم نمیخوام برم خونمون.کاردرستیه؟

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  

هرچی فاصله بیشتر بشه بیشتر سرد میشه روابطتون عزیزم، برو مشکلتو تو چهارچوب زندگی خودت حل کن 

هزاری ام بگی درنهایت باز اونا تعصب پسرشونو به تو نمیدن 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

عمل لیپوماتیک و سایر خدمات پوست و مو توسط پزشک مطرح کشور با تخفیف ویژه ماه مبارک رمضان 

( 02144120537 ) جهت مشاهده نمونه کارها کلیک کنید

1156

یکی از  اشنناهامون  یه  هفته قهر ککرد رف خونه پدرش بعد یه هفته خودش پاشد برگشت خوونشون ،، شبش دیدده بوده کل بدن شوهرش کبوده ، ینی یه هفته بخودش خدمت اساسی کرده بوده طرف ،  

اگه میخوایی طلاق بگیری فقط قهرر کن و ی بار واسه همیشه برو ، بااینکار ارزش خودتو میاری پایین 

1221

استارترجان اول ک الهی زودمشکلت حل بشه بحق خدا ،ولی الان بطور خیلی سریع پاشو جم کن فقط برو خونت فقط خونت برو ،خونه خودت برات بهترین مکان هست

بعدش بفکر چاره باش ،اونجا موندن چاره نیس

1167
استارترجان اول ک الهی زودمشکلت حل بشه بحق خدا ،ولی الان بطور خیلی سریع پاشو جم کن فقط برو خونت فقط خ ...

اخه از بس بی تفاوتی کرده خسته شدم.میگم شاید دوری یکم به خودش بیارتش

یکی از  اشنناهامون  یه  هفته قهر ککرد رف خونه پدرش بعد یه هفته خودش پاشد برگشت خوونشو ...

وای خدا به دور کنه.یعنی همه مردا اینطورن؟

يكم فكر هم بكنى قبل از اين طرز قهر كردنت بد نيست رفتى خونه پدرشوهرت  بزرگترين اشتباه رو كردى

نه اینا نمیدونن ما قهریم میخوام به عنوان مهمون بمونم.در ضمن به شوهرمم هنوز نگفتم که میخوام بمونم.گفتم اول از شما مشورت بگیرم

1220