2726
عنوان

خانم های باردار

138 بازدید | 18 پست

سلام خانوما عزیز انشالله که دوران بارداری خوبی داشته باشید ودر سلامت کامل به سر ببرید..

من الان یه مطلب خوندم در مورد تعیین جنسیت توماه سوم بارداری  می خواستم ببینم چقدر صحت داره..الان میزارم.به نظرم به امتحانش می ارزه

😇میشه برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستید...😇

من ک سه روز دیگ میرم سونو انومالی دیگ میفهمم دقیق دقیق نی نیم چیه

قربون قدوبالاش برم الهههههههههههههههههی😍😍😍😍😍

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظرم کسایی که باردار ند و جنسیت جنین را می دونند این آزمایش راانجام بدند ببینیم چقدر صحت داره...به نظر جالب میاد😉

2728
من ک سه روز دیگ میرم سونو انومالی دیگ میفهمم دقیق دقیق نی نیم چیه قربون قدوبالاش برم الهههههههههههه ...

انشالله به سلامتی

بنظرم کاملا اشتباهه، میگه اگر سوزن زنگ زد پس منظورش اسیدی شدن ادراره که باعث زنگ زدن سوزن میشه دیگه، اینو تو آزمایش ادرارم میگن که اگر پی هاش بیشتر از شش باشه یعنی قلیایی و پسر اگر کمتر از 6 باشه اسیدی و دختر،من پارسال باردار بودم هر آزمایشی میدادم پی هاش ادرارم 5 بود یعنی اسیدی بود ولی بچم پسر هست

بنظرم کاملا اشتباهه، میگه اگر سوزن زنگ زد پس منظورش اسیدی شدن ادراره که باعث زنگ زدن سوزن میشه دیگه، ...

درست و غلطش رانمی دونم عزیزم،بیشتر جنبه سرگرمی داره

اصلن ربطي به اين چيزا نداره، برا من همه ي تست ها دختر در ميومد، هفته پيش رفتم سونو عكس قند عسلم گل پ ...

شما سونو انومالی رفتی ؟

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
اصلن ربطي به اين چيزا نداره، برا من همه ي تست ها دختر در ميومد، هفته پيش رفتم سونو عكس قند عسلم گل پ ...

آره خوب هرچیزی صددرصد نیست

2706