2733
2734

دوستاى عزيزم.امشب شب عيد فطره.عيدتون مباااااارك.عيد فطر عيد همه مسلموناست.همه همه همه.چه اونايى كه ماه رمضان عبادت كردند،نماز خوندندوروزه گرفتند ،چه اونايى كه نگرفتند وبه هر دليل كوتاهى كردند.ولى خداى مهربون عيد رو عيد همه اعلام كرده.امشب شب توبه به درگاهشه.شب آشتى ،شب دوستى با عزيزترين ومهربونترين كسى كه هممون داريم.حتى كسايى كه عبادت كردند نيازمند توبه هستند وتوجه خدا.دوستاى نى نى سايتى اگه دلتون براى حرف زدن با خدا پر كشيد ،همديگه رو دعا كنيد .منم يادتون نره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خدا میخوام همسرم برای سالگرد ازدواجمون اون دوربینی که دوست دارمو بخره

بهترینـم، تو ثابت کردی که میشه یه دریــاااا تو یه دل جاکرد    تورو دیدم و دید من به این زندگی تغییر کرد همین لبخند شیرینت منو با عشــق درگیر کرد چه آراااامش دلچسببببی تماشای تو بم میده تو ایده آل ترین خوابی که بیداری من دیده     منوتو کنار هم دوتا آدم خوشحال و شاد و خوشبخت و مثبتیم که همیشه ردیف دندونامون معلومه   
2728
2738

جای خالی پسرم پر بشه دارم می سوزم اگه نتونم یه بچه سالم دنیا بیارم باید برای همیشه قید چیزی به نام زندگی رو بزنم برام دعا کنیدد😢😢😢😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

از خدا ی بچه صحیحو سالمو صالحو خوشگل میخوام

عشقم پسرم بهترینم نفسم بنده به نفسات.مامان خیلی منتظر اومدنت بودم فدای دستای کوچولوت بشم.پسر خوشگلم داداشی شدنت مبارک دورت بگردم تو انقد مهربونی چه داداشی خوبی میشی برا کنجد تو دلم❤❤❤
2706