2726
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80349 بازدید | 8712 پست
چهارمین ریحانه منم؟ منم هرروز میخونم. صبحا میخونم

اره چهارمی تویی

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
سلام عزیزم من سارا هستم خیلت از بابت من راحت باشه هر روز زیارت عاشورا را میخونم به نیت هر کدوم از بچ ...

سلام مرسی ک گفتی باشه دیگه خیالم از بابت توهم راحت شد.اخه بعضیا جدیدن زیاد نمیان میترسم ک یادشون بره بخونن

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دمنوش دارچین و زنجبیل بخور.موز و ممیز و خرما بخور.بعد ک پاک شدی عرق بومادران و رازیانه و فراسیون بخو ...

من یه جا خوندم که عرق رازیانه بچه رو دختر میکنه حالا ما که میخواییم یه نی نی سالم داشته باشیم که اگه پسرم باشه چه بهتر باید چی کار کنیم

2728
من یه جا خوندم که عرق رازیانه بچه رو دختر میکنه حالا ما که میخواییم یه نی نی سالم داشته باشیم که اگه ...

سالن باشه هر چی باشه.عرق کاسنی خودت و شوهرت بخوری میگن بچه هم زیبا میشه هم احتمال پسر بودنش بیشتر.ولی واسه من اصلا فرقی نداره

سلام بچه هاازمیناچه خبر؟؟؟

سلام ریحون جون خوبی عزیزم؟؟؟کنجد ما چطوره؟؟؟قرار بود بره بستری شه ک عمل کنه.ان شالله که اذیت نشه

سلام ریحون جون خوبی عزیزم؟؟؟کنجد ما چطوره؟؟؟قرار بود بره بستری شه ک عمل کنه.ان شالله که اذیت نشه

خوبم ممنون خیلی اذیت میکنه حالت تهوع  کمردرد دل درد.وااای چقدسخت انشاالله خداکمکش کنه

خدایاشکرت
خوبم ممنون خیلی اذیت میکنه حالت تهوع  کمردرد دل درد.وااای چقدسخت انشاالله خداکمکش کنه

ان شالله.خدا خودش کمکش کنه و هواشو داشته باشه به نیتش امروز زیارت عاشورا میخونیم🙏🙏🙏

بچه ها هر کی خوند ای پستو لایک کنه ک بدونم چند نفر خوند.روز دوم چهله زیارت عاشورا به نیت مینا جون شا ...

اگه حدیثه رو اشتباهی دوبار نوشتی پس ۲۰ نفر درسته.

منم خوندم به نیت مینا جون

اگه حدیثه رو اشتباهی دوبار نوشتی پس ۲۰ نفر درسته. منم خوندم به نیت مینا جون

۲۱ نفریم

بچه ها هر کی خوند ای پستو لایک کنه ک بدونم چند نفر خوند.روز اول چهله زیارت عاشورا به نیت نفیسه جانم ان شالله حاجت روا شه

🌺نفیسه

مینا

شکیبا

رویان

ریحانه

مبینا

مرسانا

فاطماگل

انشرلی

حدیثه

ریحون

لیلا

راضی

فاطمه(هلما مامان)

نرگس ۱۳۶۹

سارا

نوشین

مریم بانو 

مژگان

ماهور

2706