2733
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکلتون چیه عزیزم؟ نکران نباش....ایشالا میشی

هیچی همون اول آزمایش و سونو دادم و همه چیم خوب بود

عکس رنگی هم انداختم اونم خوب بود فقط گفت رحمم سمت راسته که مشکلی ایجاد نمیکنه

2731
عزیزم خوبیم خودم یبوست داشتم خیلی اذیت بودم کلی مراقبت کردم خوب شدم فعلا.. انگار تا ۳ ماهگی اینجور ...

عزیزم خدا حفظش کنه.فک کنم تا تکون نخوره حسی نباشه😍😍😍

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
آخه عزیزم میگن مثبت کاذب میشه درسته

دوتا مارک مختلف بگیر فردا صبح حتما بذار.ان شالله ک باردار باشی😍😘

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
11 ماه گذشت رفتم تو 12 ماه اصلا فکر نمیکردم یک سال باردار نشم...

عزییییزم اشکال نداره خدا بزرگه این عقب و جلو افتادن ها نشانه خوبیه مامان بزرگم میگه رحم طلب بچه داره 

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
2738
آخه عزیزم میگن مثبت کاذب میشه درسته

نمیدونم والا بچه ها درست میگن دوتا مارک مختلف بخر

خدایاااا ممنونم برای هدیه قشنگی که بهم دادی....به خودت میسپارمش😍🤗 هرچی خیره برای همه منتظرا مقدر کن🤲🤲
ممنون گلم  خیلی روحیمو از دست دادم ولی راضیم به رضای خدا

ایشاا... خدا هم راضیت میکنه عزیزم

ممنون گلم  خیلی روحیمو از دست دادم ولی راضیم به رضای خدا

حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بومادران بخور.البته بچهوها بیشتر میدونن بپرس بت میگن

ان شاءالله

منم دل تو دلم نیست اشوبم .هیچی ارومم نمیکنه اصلا.خیلی حال بدی دارم.هر کار میکنم فکرم مشغول کنم فکرمو اما نمیشه یکی دو دقیقه فکرم منحرف میشه بعد دوباره یاد موعد پریودی و بی بی چک و بچه و انتظار و این چیزا میوفتم

حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بوما ...

کاسنی بهش میدم 

اونم آزمایش داده همه مواردش تو رنج نرمال بود و برای تقویت ول من هم براش خریدم

به قول تو حتما حکمتی داره بهرحال تا خدا نخواد موجود زنده ای بوود نمیاد

ان شاءالله خدا ما رو هم لایق مادر و پدر شدن بدونه

2706