848
648
ممنون گلم  خیلی روحیمو از دست دادم ولی راضیم به رضای خدا

حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بومادران بخور.البته بچهوها بیشتر میدونن بپرس بت میگن

به نکات زیر توجه شود: ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد.۹-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۰-فرزند یا فرزندانی که به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود. و من الله التوفیق

ان شاءالله

منم دل تو دلم نیست اشوبم .هیچی ارومم نمیکنه اصلا.خیلی حال بدی دارم.هر کار میکنم فکرم مشغول کنم فکرمو اما نمیشه یکی دو دقیقه فکرم منحرف میشه بعد دوباره یاد موعد پریودی و بی بی چک و بچه و انتظار و این چیزا میوفتم

خدا وقتی بخواهد،غیر ممکن می شود ممکن
حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بوما ...

کاسنی بهش میدم 

اونم آزمایش داده همه مواردش تو رنج نرمال بود و برای تقویت ول من هم براش خریدم

به قول تو حتما حکمتی داره بهرحال تا خدا نخواد موجود زنده ای بوود نمیاد

ان شاءالله خدا ما رو هم لایق مادر و پدر شدن بدونه

780

خیلی حس بدی همش میگم کاش زودتر بگذره فقط این دوره.چقد انتظار سخته.گاهی هم به خودم میگم باید صبور باشی پایه یه مادر خوب بودن صبور بودنه.نمیدونم چه جوری دیگه فکرمو منحرف کنم 😢😢😢😢

عزززیزم خیلی سخته فکر نکردن من که همش تقویمم دستمه    

واااای نگو منم همینطور.تقویم خونه علامت بزن .

تقویم باد صبا .

محاسبه روز تخمک گذاری .خول دارم میشم دیگه

849

ماه اولمه🙇🙇.دارم دق میکنم میگم اگه نشم چی.

البته یه سال و نیمه عروسی کردم تازه اقدام کردیم.ازمایشه ها و سونو قبل بارداری دادم قبلش دکتر گفت همه چی خوبه 

827
اره میدونم😥😥 راستش دیگه برام مهم نیس به پوچی رسیدم

عزیزم مائده واقعا سخته 

ولی ببین هرکدوم از ما داریم یه سختی رو میگذرونیم

ان شاالله یکم دیگه حس و حالت بهتر میشه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
خخخخخ آره بسته بودن لوله ها منظورمه یکی دو روز بعد پاکی باید بری عکس رنگی دقیقا منم از هرچی میترسید ...

یعنی آخرهای سیکل نمیشه نرگس؟؟؟یا وسط ش؟؟

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
من از امپولم میترسم 😅

ای دختر 😅😅😅آمپول که نه من دیگه تا این حد نیستم 

سلام عزیزم خوبی؟؟نی نی چطوره،؟؟ خیلی بیادتم بخدا...پیامتو دیروز خوندم و واستون ایه الکرسی خوندم.. ...

إز همتون ممنون

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
إز همتون ممنون

نفیسه جون چی شد؟؟

903