683
648
ممنون گلم  خیلی روحیمو از دست دادم ولی راضیم به رضای خدا

حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بومادران بخور.البته بچهوها بیشتر میدونن بپرس بت میگن

خدایا منو ببخش که از لطف و رحمتت ناامید شدم.میدونم مثل همیشه هوامو داری و بهترینا رو برام میخوای.به حکمتت اعتقاد دارم که ی روزی تو سخت ترین شرایط غافلگیرم میکنی    

ان شاءالله

منم دل تو دلم نیست اشوبم .هیچی ارومم نمیکنه اصلا.خیلی حال بدی دارم.هر کار میکنم فکرم مشغول کنم فکرمو اما نمیشه یکی دو دقیقه فکرم منحرف میشه بعد دوباره یاد موعد پریودی و بی بی چک و بچه و انتظار و این چیزا میوفتم

حتما ی حکمتی داره.خودت و شوهرتو تقویت کن.ب شوهرت عرق کاسنی بده قرص زینک و روی.خودت هم رازیانه و بوما ...

کاسنی بهش میدم 

اونم آزمایش داده همه مواردش تو رنج نرمال بود و برای تقویت ول من هم براش خریدم

به قول تو حتما حکمتی داره بهرحال تا خدا نخواد موجود زنده ای بوود نمیاد

ان شاءالله خدا ما رو هم لایق مادر و پدر شدن بدونه

678
602
686
اره میدونم😥😥 راستش دیگه برام مهم نیس به پوچی رسیدم

عزیزم مائده واقعا سخته 

ولی ببین هرکدوم از ما داریم یه سختی رو میگذرونیم

ان شاالله یکم دیگه حس و حالت بهتر میشه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
خخخخخ آره بسته بودن لوله ها منظورمه یکی دو روز بعد پاکی باید بری عکس رنگی دقیقا منم از هرچی میترسید ...

یعنی آخرهای سیکل نمیشه نرگس؟؟؟یا وسط ش؟؟

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
من از امپولم میترسم 😅

ای دختر 😅😅😅آمپول که نه من دیگه تا این حد نیستم 

سلام عزیزم خوبی؟؟نی نی چطوره،؟؟ خیلی بیادتم بخدا...پیامتو دیروز خوندم و واستون ایه الکرسی خوندم.. ...

إز همتون ممنون

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏
إز همتون ممنون

نفیسه جون چی شد؟؟

682