848
648

سلام تایپیک جدیدمون مبارک😍😘

به نکات زیر توجه شود: ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد.۹-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۰-فرزند یا فرزندانی که به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهند بود. و من الله التوفیق

899

دختر حرف گوش کن کی بودی تو😊😊

چه زود

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
سلام به همگی خوش اومدین

نگار قبلی رو قفل کن تا لینک ت گم نشه

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور

بچه ها امشب شب عید 

ان شاالله به حق همین ماه پر برکت که تموم شد هممون هممون نی نی دار بشیم ان شاالله 

سر سفره ی افطار سال دیگه همه درحال بچه شیردادن سرسفره بشینیم ❤️ ❤️ 

ان شاالله که مامان های تاپیک هم نی نی های سالم و خوشگل به دنیا بیارن

همه بگیییین آمیییییییییین 🙏 🙏 

892

انشاالله این تاپیک پربرکتی باشه و بزودی مامانای جدید داشته باشیم😍😍

خداجونم میشه یه نی نی سالم تو دلم بزاری تو دل من و تموم دوستای منتظرم،دل ما به تو گرم ِناامیدمون نکن 😔 خداجونم میدونم بنده خوبی برات نیستم اما تو که خدای خوبی هستی مهربونی، بزرگی، توروخدا ناامیدم نکن فقط فکر کردن به توعه که امیدوارم میکنه 😔❤
بچه ها امشب شب عید  ان شاالله به حق همین ماه پر برکت که تموم شد هممون هممون نی نی دار بشیم ان ...

آمین آمین آمین

خداجونم میشه یه نی نی سالم تو دلم بزاری تو دل من و تموم دوستای منتظرم،دل ما به تو گرم ِناامیدمون نکن 😔 خداجونم میدونم بنده خوبی برات نیستم اما تو که خدای خوبی هستی مهربونی، بزرگی، توروخدا ناامیدم نکن فقط فکر کردن به توعه که امیدوارم میکنه 😔❤
784
895