2737
2734
عنوان

چجوری با شوهرم سر سنگین باشم ...

4621 بازدید | 26 پست

چجوری میتونم سر سنگین باشم باهاش ... اخه فوق العاده شاد و پر حرف و پر شر و شیطونم ... شوهرم کم حرف و ساکته اما تو خونه خوب بالاخره شوخی میکنه سر به سرم میذاره ... یه کم ازش دلخورم میخوام از سرکار که اومد سر سنگین باشم اخه از قیافم معلوم میشه از بس کع تو خونه شیطونم و باهاش حرف میزنم ‌... خانم های اروم و کم حرف راحت تر میتونن سر سنگین باشن... نه که باهاش بد باشم ها نه ... ولی میخوام یه ذره کم تر بهش رو بدم متاسفانع از دوران عقد ان قدر رو دادم تا الان که دیگع از گردنم پایین نمیاد ... میخوام باهاش خوب باشن ولی سر سنگین تر که یه کم بیشتر قدرم بدونه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نیاز به سرسنگینی نیست. دیگه حالا ازون ور نیفت دیگه. بجاش برو  کتاب ها و سخنرانی های روابط زوجین رو بخون و کیفیت زندگیتو ببر بالا

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2731
2738
نیاز به سرسنگینی نیست. دیگه حالا ازون ور نیفت دیگه. بجاش برو  کتاب ها و سخنرانی های روابط زوجین ...

من خیلی حساسم خیلی حرص و جوشی ام سر کوچیک ترین مسائل باهاش بحث میکنم وسواس فکری هم دارم یه چیزی رو صد بار بهش تکرار میکنم اینم بیخیال و خونسرد من حرص میخورم دیگه به رفتارام عادت کرده میدونم خیلی اذیت میشه اگع دوست بودیم با هم تا حالا صد بار ازم جدا شده بود ... اخه خودشم مقصر مثلا میدونه حساسم دست میزاره رو نقطه ضعفم بعد من عصبانی میشم خودش میخنده .... مقصر اینم هست ولی من نمیتونم زن با سیاستی باشم هی میخوام رفتارم عوض کنم نمیتونم تو عمل دوباره ضعیفم ... برای همین شوهرم بچه فرضم میکنه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
ب سرت چیزای سنگین ببند سرت سنگین بشه😄😄😄 سوال داره خب هرچی گف یک درمیون جواب بده نگاشم نکن خودتو ...

اخه عزیزم موضوع فقط سر سنگینی نیست برای همین تاپیک نزدم فقط نمیتونم باهاش رفتار کنم که روم حساب کنه ... مسائل زندگیمون بهم نمیگه نمیدونم شایدم دلیلش اختلاف سنیمون 😑 فکر میکنم زیادی چون حساسم گیر میدم رفتاراش اینه

اتفاقا با این اخلاقت بیشتر سخت میگذره بهش.

من خودمم خییییلی شیطونم و پرحرفم تو خونه ولش نمیکنم یکسره از سر و کولش بالا میرم و سر به سرش میذارم و چرت و پرت میگم.

وقتایی که حالم خوب نیست کاملا میفهمه چون نمیتونم اونجوری باشم و یه کم تو خودم میرم. وقتی هم میاد سمتم میگم برو الان از دستت خیلی ناراحتم. یا میگم چقدر پرویی این همه ناراحتم میکنی باز انتظار داری باهات صحبت کنم. با چهره خیلی ملایم میگم. نه اخمو. بعد انقدر میاد منت کشی که باز خنده ام میگیره سر به سرش میذارم

یهویی باهاش خییلی محترمانه رفتار کن ..هر حرفی میزنی یه لبخند شیک بزن..نه که دندونات معلوم بشه هاا..براش غذا ببر..نخورد..نگو چرا نمیخوری..ظرفارو جمع کن.کلا در مواقع ضرورت حرف بزن وسعی کن خودت و با گوشیت مشغول کنی

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗
من خیلی حساسم خیلی حرص و جوشی ام سر کوچیک ترین مسائل باهاش بحث میکنم وسواس فکری هم دارم یه چیزی رو ص ...

عزیزم پس اگر زندگیتو دوست داری سعی کن خودتو تغییر بدی. اگر میتونی برو مشاور اگرم نه این سخنرانی ها رو از نت دانلود کن گوش کن

1_ کلید مرد از دکتر حبشی

2_ سخنرانی های شاهین فرهنگ درباره تفاوت های ساختاری زن و مرد

3_ ویس های راه روشن

4_ سخنرانی های دکتر غلامعلی افروز درباره خانواده

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 
2706