2733
2734
عنوان

شمارش معكوس...⏰

306 بازدید | 54 پست

سلامممم به روي ماه تك تك تون دوستاي گلم

حستون از لحظات پاياني و ملكوتيه ماه رمضون چيه ؟ماه رمضونتون چطوري بود

مرررسي از حضور گرمتون

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ازورود ماه رمضون بیماریم شدت گرفت 😢

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

نماز روزه تون قبول

عید پیشاپیش مبارک

من یکم دلم میگیره چون ماه رمضونو عاشقشم

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒
2738
قبول حق عزيزم😘 محتاجيم به دعا 🙏🏻 حتمااا الهي هممون عاقبت بخير و خوشبخت بشيم

مخصوصا شما ک امروز خیلی هوای ما رو داشتی ها ☺️☺️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
نماز روزه تون قبول عید پیشاپیش مبارک ☺ من یکم دلم میگیره چون ماه رمضونو عاشقشم

ممنووووونم عزيزم قبول حق واسه همه مسلموناي دنيااا

مرسيييي خوشكل خانوم عيد توام مبارك😘😘😘😘😘

منم خيليييي عاشقشششم😍

ممنووووونم عزيزم قبول حق واسه همه مسلموناي دنيااا مرسيييي خوشكل خانوم عيد توام مبارك😘😘😘😘😘 ...

فدااات مهربون💕💕💞

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

من خیلی دلتنگش میشم و واقعا ماه رمضونودوست دارم حس نزدیکی به خدارو دارم

ولی اذیت شدم ایشالا تا سال دیگه هممون زنده و سلامت باشیم

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
والا ازاینکه خوابم تنظیم میشه و بادهن ناشتا مجبور نیستم برم بیرون و یه سره نخوابم خوشحالم ... ولی ا ...

واقعا دركت ميكنم منم الان نزديك ٢٠ساعته نخوابيدم ولي خيلي ثواب بردي عزيزم

الهييي ان شاءالله كه هرچي خير و صلاحته برات پيش بياد و تو بهترين زمان حاجت روا شي گلم😚😚😚

هنوزم فرصت هست مخصوصا موقع نماز عيد يكي از بهترين زماناي اجابت دعاس

2706