2737
2734

سلام دوستان عزیز.اینجا.کسی بوده که خودش قبل از پریود سینه درد داشته باشه و موقع بارداریش،هم همون سینه درد رو قبل موعد داشته باشع؟؟میشه لطفا بیاین بگین

دوست من اینطوری بود

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
جدی فاطمه جون؟اخه من خودم همینطئری قبل پریودم سینه درددارم و الان که اقدامم باز همون سینه درد اومده ...

اره میگفت ک هرماه تو مدت بارداریش یکم سینه درد و دلدرد خفیف پریودی رو حس میکنه

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
من سینه درد جزوی از بارداریه طبیعیه

میدونم عزیزم که جزیی از بارداریع من منظئرم اینه که قبل از پریودشون هم سینه درد داشته باشن و قبل موعد که مشخص شد باردارن هم داشته باشن 

دوستای عزیزم فک کنم کن درست منظورم رو نگفتم منظورم اینه خودتون قبل بارداری موقعی که میخواستین پری بشین سینه درد داشته باشین و ماهی هم که فهمیدین باردارین این علامتو داشته باشین

دوستای عزیزم فک کنم کن درست منظورم رو نگفتم منظورم اینه خودتون قبل بارداری موقعی که میخواستین پری بش ...

بله دیگه متوجه شدم

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706