2737
2734

خداروشکر تنمون سالمه با سختیای زندگیم میسازیم.ی واحد اپارتمان داریم و ی پراید ...برام سواله چرا همش ب فکر نداشته هامم.زمانی خدا خدا میکردم همین خونه بخریم حالا ب فکر شیکترشم زمانی میگفتم فلان وسیلم عوض بشه ،اون ک اومد رفتم ب فکر چیز دیگه ای و وسیله دیگ...همش ب فکر خونه و زندگیم..اما حس میکنم زندگی نمیکنم 😓با بچم رو چیزای بی مورد بحث میکنم .....لذت نمیبرم از حالم😑ی مدت میبینی خوبم اما ی مدت دوباره همون حس لعنتی میاد...بعضی وقتا دوس دارم برم‌مسافرت شرایط نمیزاره و البته اقتصادم هست...کیا مثل منن؟؟چرا نمیتونم از همه چیزای ک دارم هر روز هر لحظه لذت ببرم؟..بعضی روزا عاشق خونمونم اما بعضی روزا نه...چرا همش ب فکر تغیرم؟چرا وسایلم بعضی وقتا دلمو میزنه؟نمیدونم از بیکاری،اخه مگ ادم چقدر کار تو خونه داره بالاخره تموم‌میشه ،دیگ میشینم کنج مبل و هی فکر میکنم هی میگم این بده اون خوبه ...بخدا خونمون همیشه اتو کشیده و مرتب..همه چی اماده اماده..گفتم برم سراغ کتاب خوندن تا سرگرم بشم..چیکار کنم من😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
برو باشگاه ورزش کن واسه روحیه عالیه

بچه دارم.البته میشه ببرمش اما خوب رفتن و اومدمش باید سرویس بگیرم شوهرم‌نمیتونه ببرم دردسر داره و هزینشم بالا میره اینجوری

عزیزم طبیعت انسان اینه

وقتی نداره در حسرتش و زمانی که بدست میاری در حسرت بیشتر و زیباترشه

بهتره واقع بین باشید

به قول پدرم انقد به بالادستی نگاه نکن به پایین دستیتم نگاه کن 

خدارو شکر تو این شرایط حداقل یه سقف داری که متعلق به خودته

به بعد های خوبش نگاه کن

اگر از کار روزانه خسته شدی 

هر روزتو متفاوت کن 

یه روز فیلم ببین یه روز به دیدار اقوام برو یه روز کتاب بخون 

یه روز با بچت خلوت کن 

به خودت برس لذت ببر 

🌹امام زمان عزیزم ظهور کن که گره مشکلات هممون به واسطه شما باز میشه.🙏🏻اللهم عجل لولیک الفرج🙏🏻
2706